Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Recommended Posts

Po instalacji custom Rom nie ma aktualizacji OTA. 

Na pytanie instalować czy czekać, raczej nikt ci nie odpowie. Zdecyduj sam, to twój zegarek. 

• Like 1

Nadal ta sama wersja. Z tego co mówił @Kaudii® to podobno mają właśnie tą wersję wydać a poprawki tłumaczeń zrobią w kolejnej. Ale kiedy to nie wiem.

• Like 2

Są jakieś najnowsze informacje o terminie upublicznienia nowej wersji rom ? Jest aktualnie beta 2.3.9.2 , czy może coś pojawiło się nowszego ?

gdzieś na grupie feejsa wyczytałam, że aktualizacja jest wstrzymana dla stratosa - może koledzy (betatesterzy) coś wiedzą więcej? 

Dziwne, nic o tym nie wiem. W forum o beta testach też nic o tym nie ma.... Zdziwił bym się gdyby tak było bo obecna wersja poza błędami tłumaczenia nie ma żadnych.

2 godziny temu, Axon napisał:

Dziwne, nic o tym nie wiem. W forum o beta testach też nic o tym nie ma.... Zdziwił bym się gdyby tak było bo obecna wersja poza błędami tłumaczenia nie ma żadnych.

A możesz powiedzieć jak się sprawuje czujnik tętna, czy pomiary są realne? Jak możesz to włącz np orbitrek i zdejmij zegarek i zobacz czy nadal będzie tętno pokazywał, i po chwili porównaj to tętno z tym które można zmierzyć dodatkowo z opcji tętno.

W dniu 12.04.2019 o 22:31, marglcia napisał:

wiedziałam, że coś gdzieś widziałam 😜

Przechwytywanie.JPG

Widzę jestem sławny :D

• Haha 1

"a little", to nie znaczy zbyt długo ;)  Być może - skoro to nie wina Huami - problemy jakieś z serwerami ?

BTW - ciekawe jaka i dlaczego może mieć  "zewnętrzna firma" jakieś zastrzeżenia co do firmware Stratosa ... Czy są jakieś zasadnicze nowości w tej 2.3.9.2 ?

Posted (edited)
W dniu 23.04.2019 o 16:25, emer napisał:

BTW - ciekawe jaka i dlaczego może mieć  "zewnętrzna firma" jakieś zastrzeżenia co do firmware Stratosa ... Czy są jakieś zasadnicze nowości w tej 2.3.9.2 ?

Język Polski, Koreański i duże Bugfixy

Edited by the4anoni

Wie ktoś coś, co dzieje się z nową wersją romu z jęz.polskim (albo w ogóle z jakimś update) ?

bez urazy Szefie, ale topic chyba dotyczy oficjalnego ... ;)  (niemniej wyrazy szacunku dla Twojej pracy)

• Like 1

Odnośnie oficjalnego Rom-u dzieje się to że wyszła kolejna beta. O dacie Update nic nie wiemy. Wiadomo tylko że uporali się z jakimś dużym problemem przez który był wstrzymany update, wszystko jest na dobrej drodze.... mam nadzieje 

BBFAE116-2846-4ED2-9C6C-869A2B9C0AF4.jpeg

• Like 1