Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Stratos PL


Recommended Posts

@kwojtow wyluzuj, jeszcze się zejdzie zanim wyjdzie oficjalnie dla każdego. Sam założyciel tego kluby beta testerów napisał nam dzisiaj że woli wydać kilka wersji beta i dać ludziom dopracowany rom niż iść na skróty i dać coś nie dopracowanego.

A jak by nie patrzeć 2.3.9.2 ma trochę do poprawy jeśli chodzi o tłumaczenie.

Link to comment
Share on other sites

Czekam na Stratosa (jako aktualny posiadacz BIP) - powinienem mieć chyba za niedługo. Jaka będzie praktyczna różnica między oficjalnym FW polskim, a FW by Kaudii ?

Przepraszam za lamowatość, ale ... ;) 

Link to comment
Share on other sites

Tzn in plus (szczególnie na początku) root by Kaudii ? Niemniej aby zaaplikować trzeba odblokować Bootloader (gwarancja papa?) ;) 

 @Kaudii - będziesz kontynuował prace nad swoim ROOT-em, mimo że wcześniej/później ukaże się wersja polska ?

BTW:  u znajomej widziałem Stratosa i "stratosowe" powiadomienia (tzn SMSy) - przerażenie mnie ogarnia - jakie te literki maluuuutkie ... W BiP jest o wieeeele lepiej i są większe po zapodaniu polskich "big/bold". Wiem, że jest appka z XDA do instalacji, ale mam wrażenie że mało to kogo interesi ... szkoda. Podobno realizuje to AmazMod, ale ktoś coś wspominał, ze kaszani FW ? Pogodziłbym się ze wszystkim , byleby te literki powiadomień powiększyć ...

Link to comment
Share on other sites

Oczym ty piszesz, jaki root???????  Jeśli już to @Kaudii® może jedynie prowadzić prace nad swoim rom-em.

A co do polskiego, to nie spodziewaj się go za szybko, dopiero pierwsza beta wyszła w której jest sporo do poprawy jeśli chodzi o tłumaczenia.

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie...

A co do amazmod-a, to nie widziałem żadnych opini by "kaszanił FW". Co prawda nie bawiłem się tą apką bo jakoś "mi nie leży"  ale prócz tego że niektóre wersje drenują trochę bardziej baterię to nic złego nie widziałem. Zainstalujesz, a jeśli cie sie nie będzie podobał to robisz fc zegarka i po problemie, masz świeży rom.

Link to comment
Share on other sites

Na pewno cos będę próbował zrobić, aby choć nieco czcionkę smsów powiększyć, choć wiem, że przy "okrągłosci" stratosa to problem w porównaniu z BiPem.

Znajoma mi mówiła, że czytała gdzieś, że chyba Kaudii miał jakieś złe doświadczenia z amazmod ...

Link to comment
Share on other sites

Tak z ciekawości zapytam, w jaki sposób producent utworzył grupę testerów oprogramowania, dla których wydał wersję 2.3.9.2?

Drugie pytanie, to kiedy według Was można realnie spodziewać się wersji PL, może macie jakieś szacunki? Czy to będzie miesiąc, kwartał, a może rok?

Link to comment
Share on other sites

Nikt tego nie wie.  Immortal pisze tylko soon. Z resztą nie sądzę by wydali tak szybko Rom z Pl.

2.3.9.2 jest naprawdę ok, nie doświadczyłem żadnych problemów, tylko ma trochę do poprawy tłumaczenia więc pewnie jeszcze jedną betę dadzą.  Ale to są oczywiście moje "odczucia" 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...