Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Xiaomi wentylator


Loneliness
 Share

Recommended Posts

Przymierzam się do kupna wentylatora marki Xiaomi. Krążąc po Aliexpress i Gearbest natknęłam się na kilka, natomiast ich ceny są bardzo rozbieżne. Chciałabym Was podpytać czy ktoś z Was zakupił już może ich wentylator? Jeśli tak to który i czy możecie coś o nich powiedzieć. Interesuje mnie raczej wentylator bezprzewodowy. Czy jesteście w stanie mi pomóc znaleźć go w jakiejś super cenie? Gdy oglądałam o nich opinie to dużo osób mówiło że dorwało je za 600 zł. Natomiast ja znajduję takie w kwocie za 700 zł i więcej. Zdecydowanie bardziej wolałabym pozostać przy kwocie 600 zł. Na chwilę obecną odnalazłam trzy wentylatory.

Jeden ma płaską część wentylatora i jest bardziej jakby szary (jego rura na to wskazuje)

Kolejny ma wypukłą, zaokrągloną część wentylatora i wskazuje na to że jest biały

Trzeci wygląda na niski i trochę przypomina lampę oświetleniową, ma możliwość obracania się góra-dół, lewo-prawo (poprzednicy mogą tylko lewo-prawo). 

Może macie jakieś zniżki/kody rabatowe na wszystkie produkty Xiaomi w sklepach Aliexpress/Gearbest. Bądź być może można gdzieś indziej znaleźć te wentylatory. 

Nie podaję ich nazw, ponieważ bardzo często w moim odczuciu aukcje wprowadzają w błąd - piszą jedno, a zdjęcia przedstawiają coś innego (na jedną z takich ofert natknęłam się na przykład na naszym allegro)

Będę wdzięczna za pomoc!

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
 Share

×
×
  • Create New...