Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Xiaomi wentylator

Loneliness
 Share

Recommended Posts

Przymierzam się do kupna wentylatora marki Xiaomi. Krążąc po Aliexpress i Gearbest natknęłam się na kilka, natomiast ich ceny są bardzo rozbieżne. Chciałabym Was podpytać czy ktoś z Was zakupił już może ich wentylator? Jeśli tak to który i czy możecie coś o nich powiedzieć. Interesuje mnie raczej wentylator bezprzewodowy. Czy jesteście w stanie mi pomóc znaleźć go w jakiejś super cenie? Gdy oglądałam o nich opinie to dużo osób mówiło że dorwało je za 600 zł. Natomiast ja znajduję takie w kwocie za 700 zł i więcej. Zdecydowanie bardziej wolałabym pozostać przy kwocie 600 zł. Na chwilę obecną odnalazłam trzy wentylatory.

Jeden ma płaską część wentylatora i jest bardziej jakby szary (jego rura na to wskazuje)

Kolejny ma wypukłą, zaokrągloną część wentylatora i wskazuje na to że jest biały

Trzeci wygląda na niski i trochę przypomina lampę oświetleniową, ma możliwość obracania się góra-dół, lewo-prawo (poprzednicy mogą tylko lewo-prawo). 

Może macie jakieś zniżki/kody rabatowe na wszystkie produkty Xiaomi w sklepach Aliexpress/Gearbest. Bądź być może można gdzieś indziej znaleźć te wentylatory. 

Nie podaję ich nazw, ponieważ bardzo często w moim odczuciu aukcje wprowadzają w błąd - piszą jedno, a zdjęcia przedstawiają coś innego (na jedną z takich ofert natknęłam się na przykład na naszym allegro)

Będę wdzięczna za pomoc!

Pozdrawiam