Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Amazfit 2 aktualizacja rom

Marcind19801
 Share

Recommended Posts

Witam. Dziś po raz pierwszy korzystam z zegarka. Wyskakuje mi info o dostępnej aktualizacji ale po kliknięciu nie aktualizuje się. Z zegarka też nie wyszukuje aktualizacji. Ponadto przy wyborze w zegarku sieci wi-fi, nie pojawia się okno wprowadzenia hasła w aplikacji w telefonie. Czy coś jest nie tak z zegarkiem czy coś źle robię? Z góry dzięki za pomoc.

• Developer

Nie kojarzę takiej wersji systemu na ten zegarek, numeracja świadczy o wersji International, ale takiej wersji nie było, 2.3.4.0 i owszem, następna to 2.3.5.0   potem 2.3.6.0, 2.3.6.1,  2.3.7.0,  2.3.8.0,  i obecna 2.3.9.0, jest jeszcze wersja beta w tektach  2.3.9.1.  Sprawdź dokładnie wersję, a po za tym trudno określić przyczynę,  zrób rozparowanie w aplikacji, spowoduje to powrót do ustawień fabrycznych zegarka, usuń dane aplikacji w telefonie,  po tym wykonaj ponowne parowanie zegarka z aplikacją i konfigurację, pi tym sprawdź czy będzie ok.

• 2 weeks later...

Proszę o pomoc w poniższej sprawie.

Mam zegarek Stratos +, wersja ROM 2.3.9.0 i nie mogę połączyć się ze słuchawkami https://www.mediaexpert.pl/sluchawki-douszne/sluchawki-dokanalowe-pioneer-se-cl6bt-b-czarny,id-1274732.

Słuchawki z telefonem się łączą,

Zegarek z soundbarem się łączy.

Problem jest na linii zegarek słuchawki.

Jakieś sugestie, jak to ogarnąć?

• Developer

Zegarek nie obsługuje wszystkie słuchawek niestety, kwestia poruszana wielokrotnie. Brak rozwiązania,  ktoś kiedyś gdzieś pisał o dodaniu słuchawek do listy akceptowalny produktów ale tego nie robiłem bo moje działają 

• 4 weeks later...
W dniu 16.03.2019 o 08:56, Kaudii® napisał:

Nie kojarzę takiej wersji systemu na ten zegarek, numeracja świadczy o wersji International, ale takiej wersji nie było, 2.3.4.0 i owszem, następna to 2.3.5.0   potem 2.3.6.0, 2.3.6.1,  2.3.7.0,  2.3.8.0,  i obecna 2.3.9.0, jest jeszcze wersja beta w tektach  2.3.9.1.  Sprawdź dokładnie wersję, a po za tym trudno określić przyczynę,  zrób rozparowanie w aplikacji, spowoduje to powrót do ustawień fabrycznych zegarka, usuń dane aplikacji w telefonie,  po tym wykonaj ponowne parowanie zegarka z aplikacją i konfigurację, pi tym sprawdź czy będzie ok.

W dniu 16.03.2019 o 08:31, Marcind19801 napisał:

Rom 2.3.4.3 APK 2.6.10.6

Witam. również mam taką wersję i nie mogę znaleść roomu:(

W dniu 16.03.2019 o 08:31, Marcind19801 napisał:

Rom 2.3.4.3 APK 2.6.10.6

W dniu 16.03.2019 o 08:56, Kaudii® napisał:

Miałem ten sam rom i ten sam kłopot. Po włączeniu nie chciał się zalogować do wifi i aktualizować. Zrobiłem jak poradził Kaudii i poszło. Sieć dodana i aktualizacja poszła.

Dziękuję!

• 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam!!

Mój Amazfit 2 z polskim rom-em z tego forum od listopada pięknie działał. Aż pewnego dnia wyciągnąłem go z ładowarki i po kliku godzinach się wyłączył. Generalnie zegarek działa normalnie ale bardzo się grzeje więc zakładam,że dlatego bateria szybko pada.Zauważyłem jeszcze jedną rzecz i nie wiem czy to może jest przyczyną. Podczas próby pomiaru tętna wywala, że nie udało się zmierzyć generalnie tego nie używałem ale raczej zawsze działało. Zdarzyło się to z dnia na dzień więc troche mnie zaskoczyło. Słyszał ktoś o takim przypadku?? Czy może to być babol w oprogramowaniu czy raczej coś sprzętowo padło??

Kontakt z wodą?? Mocno ciepłą pod prysznicem tak. Może być  coś z tym związane bo kilka dni wcześniej wydawało mi się, że jest lekko zaparowany od środka, ale nie miałem czasu w to wnikać - późnej było ok.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
 Share

• Create New...