Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Mi home - powiadomienia


Bartas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem od niedawna, mianowicie nie działają mi powiadomienia wysyłane ze smart home. Na pewno jakiś czas temu wszystko grało, ciężko mi powiedzieć czy po aktualizacji tygodniowej mojego Xiaomi Mi5 czy po aktualizacji aplikacji Smart Home. Wszystkie zezwolenia itp są, a komunikaty nie dochodzą, ma ktoś też problem ostatnio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Żeby nie zaśmiecać forum,spytam w tym wątku. Doczekał ktoś końca baterii w którymkolwiek czujniku Xiaomi? Chodzi mi o to,czy pod koniec żywotności pojawi się jakiś komunikat. W instalację wodną wpiąłem elektrozawór zasilany Smart Plug,który jest sterowany czujnikami zalania. Nie chciałbym kiedykolwiek mieć problemów tylko dlatego,że bateria w którymś z nich się rozładowała.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]kolejne pomieszczenie zrobione-łazienka dostała nowego znaczenia

tj-całe oświetlenie włącza się automatycznie(w łazience) z wykorzystaniem czujnika ruchu od xiaomi,żarówki to xiaomi yeeligh na e27 i żarówka z ikei tradfri na gu10 white spectrum(gwint gu10) dodatkowo automatyczny podajnik mydła również od firmy xiaomi (robi piankę) i do tego wszystkiego brakowało mi automatyzacji z wodą i zamówiłem d firmy xiaomi automatyczny perlator do wody z 2 czujnikami-pasuje do wszystkich typów kranów

oczywiście żarówki ikea tradfri działają z bramką xiaomi gateway :) (nie wszystkie modele działają)

4fb72cb5fcde6e98.jpg

a tutaj podajnik do mydła

4af09a9dcc8ed71bgen.jpg

 

jeżeli interesuje Cię XIAOMI i SMART HOME to zapraszam na mój kanał

https://www.youtube.com/channel/UCeh04Gdp-GD1NFo9jhq75lw?view_as=subscriber

Edytowane przez Buldoggg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...