Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Sign in to follow this  
pawelt

Nowe paski czyli co ma wspólnego Garmin Forerunner z Verge

Recommended Posts

Tak sobie szukałem pasków do Verge bo jednak ze względu na wymiary i budowę nie ma za dużego wyboru. Wcześniej kupiłem zwykły silikon i był ok ale wykonanie jest baaardzo kiepskie i niewygodne do dłuższego noszenia nie mówiąc o spaniu. Niezły jest metalowy tzw Milanese, nawet nieźle wygląda i się sprawuje, ale jednak preferuję skórzane paski. Przeglądając na ali paski po wpisaniu rozmiarów przypadkiem trafiłem na paski do Garmina  Forerunner 235/630/230. Okazało się że ta część węższa jest o milimetr szersza jak też jest inny montaż bo z boku przykręca się pasek. Ale pomyślałem spróbuję zamówiłem najtańszy silikon. Po jakimś czasie przyszedł pracowicie w jednej części obciąłem ten milimetr, ale w drugiej już nie. Naciąłem aby weszły metalowe złączki jakie miałem do tego z tamtego silikonu dedykowanego do Verge i zamontowałem i cóż się okazało nic nie trzeba było przycinać, jedynie naciąć pod te złączki. I nawet ten najtańszy silikon do garmina jest o niebo lepszy jakościowo w dotyku i wykonaniu niż tamten dedykowany do Verge. Także kupiłem najtańszy pasek skórzany do Garmina  Forerunner 235/630/230 jak przyjdzie sprawdzę czy to się też sprawdzi.