Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Sign in to follow this  
Cielak

Synchronizacja dancyh sportowych

Recommended Posts

Mam problem z synchronizacja danych sportowych. Jak z zegarka korzystałem do listopada 2018 roku (rower, wspinaczki) to synchronizacja odbywała się bez problemu.

W zimę zegarek trochę przeleżał nie używany. Ostatnio byłem na nartach i chciałem synchronizować dane, ale przy każdej próbie mam błąd synchronizacji jak na screenie. Dane o synchronizacji zdrowia przechodzą bez problemu, ale z zegarka nie chce ściągnąć się żadna informacja o trasach. Próbowałem czyścić cache amazfit watch ale nic nie pomogło. Zainstalowałem ją ponownie i to samo. Zmieniłem wersję app Amazfit Watch na PL ściągniętą z forum i mam to samo.

Mam dodane konto również w amazfit watch konto strava i tam synchronizacja poszła bez problemu.

Screenshot_2019-03-04-15-22-14-658_com.huami.watch.hmwatchmanager.png

Cześć,

Czy udało Ci się rozwiązać ten problem ?

Zauważyłem dzisiaj, że mam to samo. Po zmianie telefonu zainstalowałem oryginalną app ze sklepu Play. Dzisiaj spróbowałem wrzucić wersję z forum ale miałem problem z logowaniem. Wróciłem do wersji play i pojawił się problem z synchronizacją danych sportowych, pozostałe tak jak u Ciebie działają.

Posted (edited)

Zmieniłem ROM na zegarku na Stratos_CN_PL_2.5.1_by_Kaudii i synchronizacja zaczęła działać. Przy okazji rozparowałem zegarek. Może to też pomogło.

Wcześniej używałem 7NCR 4.0.2S .

Edited by Cielak

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Create New...