Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Tools For Amazfit Pace

Lector
 Share

Recommended Posts

• Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Developer

Na tę chwilę w HmAlarmClock, nic nie zmieniono dlatego nie ma co zmieniać ale pracujemy nad poprawkami w niej stąd i wpis, bootanimacja jest jeszcze na tę chwilę nie dostępna no chyba źe zrobisz sobie jakąś i wtedy możesz wgrywać 

• Like 1

• Administrator

Dziś wydałem a już udało mi się rozwiązać problem z zapisem do podfolderów w formie RRRR_MM_DD-GG_MM_SS

Czyli będzie można przywrócić pliki z przed konkretnej podmiany.

Tego problemu nie udało mi się rozwiązać przed pracą (do południa), ale teraz mnie olśniło :)

• Like 1

Czyli reasumując instaluje się tylko ten skrypt instalujemy->podłączamy zegarek-> i wgrywamy polski język? Mi na windowsie 7 nie chce się włączyć ten skrypt powyżej. Tools to amazfit Pace. Klikam w niego po czym pojawia się niebieskie okno na sekunde i znika

Edited by pawelpk

@Lector Mam problem z uruchomianiem na Windowsie 7 64bit próbowałem na dwóch różnych komputerach i ten sam problem. Odpalałem instalowałem na z uprawnieniami administratora i przy wyłączonym antywirusie. Wyskakuje okienko i zaraz znika. Na Windowsie 10 wszystko OK narzędzie się odpala.

Edited by alban7314

@Lector mam ten sam problem co @alban7314 na Windows 7 x86. Nie wiem czy nie ma to związku - podobnie jak w skrypcie GoToOryginal-XFP - z wpisami pause > nul.

W tamtym skrypcie po zmianie na samo pause odpalało się poprawnie, tutaj z wiadomych przyczyn nie ma możliwości zmiany wpisu.

Generalnie okno się uruchamia, wyśrodkowuje na pulpicie i znika.

• Lector locked this topic
  • Lector unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

adblock-th.png

Our forum lives up to the advertisements displayed.
To browse the content of our forum, please disable AdBlock.

I accept