Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Lector

Tools For Amazfit Pace

Recommended Posts

Forma 2 i 3 są prawie takie same.

Lecz jak pisałem 3 dodaje skrót, oraz przy aktualizacjach będzie pamiętać ścieżkę do poprzedniej instalacji.

Proponuję formę 3, mniej obeznani klikną w ikonę na pulpicie i będzie ok, a jak ktoś chce pogrzebać to sobie znajdzie ścieżkę i będzie miał formę 2 ;).

Super robota a da ktoś cynk gdzie pobrać aplikacje do wgrania z pierwszego postu chodzi o bootanimation i HmAlarmClock

Na tę chwilę w HmAlarmClock, nic nie zmieniono dlatego nie ma co zmieniać ale pracujemy nad poprawkami w niej stąd i wpis, bootanimacja jest jeszcze na tę chwilę nie dostępna no chyba źe zrobisz sobie jakąś i wtedy możesz wgrywać 

• Like 1

Bootanimacja jest, można wgrać oryginalną, jest gdzieś na forum.

O tu

Dodałem informacje co zostało zrobione w drugim poście.

Dziś wydałem a już udało mi się rozwiązać problem z zapisem do podfolderów w formie RRRR_MM_DD-GG_MM_SS

Czyli będzie można przywrócić pliki z przed konkretnej podmiany.

Tego problemu nie udało mi się rozwiązać przed pracą (do południa), ale teraz mnie olśniło :)

• Like 1

a ja juz wykrzaczylem na 1 komendzie uzylem programu wybralem sprawdzanie botloadera i zegarek pokazuje fastbot i wpisz komendy na pc ale apka nic nie pokazuje jak mam wrocic do tego co bylo ?

W adb wpisz "fastboot reboot".

Zegarek był podłączony na głównym menu?

Właśnie zrobiłem test i przeszło bez problemu.

Tak powinno wyglądać.

bootloader-test.thumb.png.8081d43f0ca4600e6c6590bcb9eb9fbb.png

Czyli reasumując instaluje się tylko ten skrypt instalujemy->podłączamy zegarek-> i wgrywamy polski język? Mi na windowsie 7 nie chce się włączyć ten skrypt powyżej. Tools to amazfit Pace. Klikam w niego po czym pojawia się niebieskie okno na sekunde i znika

Edited by pawelpk

U mnie nie znika tylko przesuwa się w okolice zegara w dolnym lewym rogu i wychodzi poza pulpit,ale można go przesunąć.

@Lector dopisz w pierwszym poście że podczas instalacji i używania skryptu trzeba wyłączyć antywirus bo ten temat zapełni się postami typu "nie działa co robić" a i może jeszcze wyłączenie sprawdzania podpisu cyfrowego sterowników

Edited by bartos38

@Lector Mam problem z uruchomianiem na Windowsie 7 64bit próbowałem na dwóch różnych komputerach i ten sam problem. Odpalałem instalowałem na z uprawnieniami administratora i przy wyłączonym antywirusie. Wyskakuje okienko i zaraz znika. Na Windowsie 10 wszystko OK narzędzie się odpala.

Edited by alban7314

@Lector mam ten sam problem co @alban7314 na Windows 7 x86. Nie wiem czy nie ma to związku - podobnie jak w skrypcie GoToOryginal-XFP - z wpisami pause > nul.

W tamtym skrypcie po zmianie na samo pause odpalało się poprawnie, tutaj z wiadomych przyczyn nie ma możliwości zmiany wpisu.

Generalnie okno się uruchamia, wyśrodkowuje na pulpicie i znika.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...