Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Tools For Amazfit Pace


Lector

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.01.2018 o 21:57, jankowalski napisał:

WIELKIE dzięki za skrypcik

Witam pana Lector jeżeli to nie bedzie problemem to prosze o przesłanie mi na meila tego programu Tools Amazfit Pace  bo nie jestem w stanie tego programu ściągnąć.Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 198
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

W dniu 17.12.2017 o 17:58, Lector napisał:

edytowano zawartość

Lector

 

Witam pana mecze się juz cały wieczór za cholerę nie mogę ściągnąć tego programu  żeby zmienić  język na polski w moim Amazfit .Jeżeli to nie kłopot to proszę o przesłanie na emeila tego programu  podaje emeila  ares1242wp.pl. z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2018 o 21:01, Lector napisał:

500mb na maila nie wyślę :P

witam proszę o podpowiedz co robię żle albo co powinienem robic bo programem Lectora  wgrałem Custom Rom( na marginesie wielkie podziękowanie za program kawał dobrej roboty) wracając do tematu wgrałem Pacefied wchodzę zmiana języka na polski pokazuje ze operacja zakończona  a język cały czas angielski co robić ? z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie próbowałem ale nie za bardzo wiem gdzie to mam zrobić przyznam szczerze że  jestem amatorem w tym zegarku mam go od paru dni wiem że ukazała sie opcja polskiego języka ściągnołem program ale mój entuzjazm został szybko schłodzony bo nie mogę sobie z tym poradzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no masz racje myślałem że dam rade siedze juz nad tym kilka dni ale idzie jak krew z nosa najpierw problem z z tym programem ten Norton dał popalić jak sie udało i radośc że nie zablokowany jest to juz myslałem że z górki a tu niestety kolejna przeszkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Lector zablokował ten temat
  • Lector odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ogłoszenia


×
×
  • Dodaj nową pozycję...