Skocz do zawartości
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Lector

Tools For Amazfit Pace - Xiaomi Fans Polska

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.12.2017 o 01:03, sikorex napisał:

U mnie nie znika tylko przesuwa się w okolice zegara w dolnym lewym rogu i wychodzi poza pulpit,ale można go przesunąć.

Jaki masz system?

Staram się poprawić kilka rzeczy, teraz pracuję nad zamykaniem się okna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. To samo mam odpala sie na sekundę i znika ;/ próbowałem na drugim kompie i tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam pytanie o ROM Pacefied. Czy jest on dużo lepszy od oryginalnego? Pytam, bo język angielski mi na zegarku nie przeszkadza i zastanawiam się czy zmiana ROMu jest mi na pewno potrzebna. Jakich jeszcze korzyści doznam po zmianie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@majo460 wgraj i zobaczysz tak najlepiej się porównuje zawsze możesz wrócić do oryginału dzięki skryptowi z pierwszego postu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponieważ jestem nowy na forum witam i pozdrawiam wszystkich. Proszę też o wyrozumiałość za moje pytanie. Czy odpalając tą aplikację jestem w stanie wgrać polski język. Czy związane jest to z podmianą romu, czy też wystarczy tylko wskazać plik z językiem polski. Mam wersję int. i język angielski. Wersja oprigramowania 1,35. Bardzo prosiłbym o krótką podpowiedź?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgranie polskiego to zmiana na rom który ma dodany polski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udało mi się rozwiązać problem z zamykaniem na Windows 7 - taki miałem do testów.

Niestety ale w Windows 10 ma bardzo rozbudowane CMD - wiersz poleceń w stosunku do poprzednich wersji Windows.

Aby działało na starszych wersjach Windows muszę zmienić kodowanie samego pliku (polskie znaki) oraz pozbyć się kolorów :( dźwięki pozostaną.

Jako ze nie chciałbym zabierać kolorowych komunikatów dla użytkowników z Windows 10 zrobię dwie wersję skryptu, które samoczynnie się przełączą gdy zajdzie potrzeba.

• Like 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Po zainstalowaniu toolsa odpalając go niebieskie okienko wyskakuje na chwilę i po chwili się zamyka.

Odpalam narzędzie jako administrator.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@fenek81 przeczytaj cały wątek nie tylko ty masz taki kłopot kolega lector robi dwie wersje skryptu dla windows 7 i windows 10

Edytowane przez bartos38
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 28.12.2017 o 16:07, Lector napisał:

Jaki masz system?

Staram się poprawić kilka rzeczy, teraz pracuję nad zamykaniem się okna.

Win 10 64bit tyle że podpięty do tv w rozdzielczości 3840x 2160.

ps. w prawym dolnym rogu

Bez tytułu.png

Edytowane przez sikorex
zdjęcie pulpitu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@sikorex masz tylko podpięty TV? Czy masz jeszcze jakiś monitor?

Skrypt odczytuje rozdzielczość dzieli na dwa i odejmuje połowę szerokości i wysokości okna skryptu. Tak aby było na środku ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Jako że jestem nowy na tym forum pragnę się przywitać i od razu przeprosić najmocniej ale mam problem z którym nie mogę sobie poradzić od kilku dni i google też nie wiele mi wskazał.
Posiadam iphone 6 z iOS 11.2.1 i ostatnio stałem się posiadaczem Amazfita A1612 i tu zrodził się problem gdyż zegarek nie łączy mi się z telefonem poprzez Amazfit Watch, już myślałem że jest uszkodzony lecz sparowałem go ze starym androidem i o dziwo wszystko tam działa idealnie. Zależy mi jednak na połączeniu z iPhonem
Proszę nakierujcie mnie na rozwiązanie mojego problemu, proszę także dajcie info czy wgranie języka polskiego może mi pomóc i czy przy takiej operacji utracę "gwarancję"

Jeśli temat był wałkowany proszę o linka, a jeśli w złym dziale piszę proszę o przeniesienie 
Dzięki za jakąkolwiek pomoc, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeżeli masz zegarek sparowany z jednym telefonem z drugim nie sparujesz, wgranie Romu PF z językiem polskim powoduje utratę gwarancji, ale nie rozwiąże problemu, rozparuj zegarek z telefonem z androidem i spróbuj ponownie, wgranie Romu PF może spowodować niemożliwość sparowania ze względu iż ten ROM bazuje na Chińskiej wersji Developerskiej i aplikacja pokaże ci że masz nie ten region, no chyba, że jest możliwość zmiany regionu na chiński w iPhone ( nie wiem nie posiadam)to może by się udało, może wypowie się ktoś kto posiada iPhone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Kaudii napisał:

jeżeli masz zegarek sparowany z jednym telefonem z drugim nie sparujesz -zrobione

wgranie Romu PF z językiem polskim powoduje utratę gwarancji -więc wstrzymam się chwile z tym *chodź kusi bardzo*

ale nie rozwiąże problemu, rozparuj zegarek z telefonem z androidem i spróbuj ponownie -niestety (iphone) "skan failed" 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie została wrzucona nowa wersja - pierwszy post.

Teraz nie zamyka już (przynajmniej na Windows 7), niestety nie sprawdzałem czy poszczególne komendy działają.

Jakby coś było nie tak proszę o info.

Możliwe ze będą potrzebne kolejne poprawki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

niestety mi nie wchodzi.. ;/ wyskakuje tak jak poprzednio okienko 2 linijki z napisem 'brak argumentów" i okienko się chowa (win 7)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie na starym kompie (win7) odpala się bez problemu - właśnie sprawdziłem

@Lector, myślę że to nie do ogarnięcia. Na "wmiarę świeżym" win 7 chodzi bez problemu, jeśli ktoś ma już trochę zapchany system to zawsze będzie loteria. Co użytkownik to inny stan systemu i inny problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi