Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

s_bek

Aktualizacja 2.3.9.0

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Pojawiła sie aktualizacja 2.3.9.0. Kolejny język, niestety nie polski. Jakieś tam poprawki. Z tego co widzę przyciski zostały 2.3.8.0, niestety. Ktoś odważny już to zainstalował? 

Co do konfiguracji przycisków, xiaomi planuje powrót do konfiguracji przed 2.3.8.0  czy zostanie to jak jest teraz, coś wiadomo?

Screenshot_20190215-132413.png

Edytowane przez s_bek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Zainstalowana i działa. Jutro będę mój trening na trasie, na której mi gubiło czasami ślad gps - tego między innymi dotyczyła aktualizacja. 

Edit>

A więc brak tej przypadłości odnośnie gubienia sygnały gps. Pytanie tylko, czy to była wina softu czy "życie"?

1. Zauważyłem inna rzecz. Po zaimportowaniu aktywności do stravy, nieznacznie różnią się czas aktywności oraz przebyty dystans. Importowany jest przecież plik gpx więc dane powinny być takie same niezależnie od urządzenia, na którym je wyświetlimy. Macie jakieś spostrzeżenia odnośnie tej przypadłości?

2. Zdarza się że nie zapisuję ostatnich 100-200 metrów biegu. 

Edytowane przez bobanr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Witam.

Ja również wgrałem najnowszą aktualizację 2.3.9.0 po zakupie zegarka i niestety przyciski nie działają jak należy.

Chodzi mi o przewijanie menu w boki poprzez górny i dolny przycisk. Po jednym wciśnięciu przeskakuje na koniec/początek menu.

Dodatkowo nie wyświetla numeru jak ktoś dzwoni do mnie.

Proszę o info czy macie podobnie i czy da się to jakoś naprawić??

Z góry dzięki.

Edytowane przez Bober
Już doczytałem na forum że to nowa polityka Huami i zmienili przyciski :-( W takim razie nie było tematu chyba że jest jednak sposób na prawidłowe (stare działanie przycisków?)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzieś na forum, ktoś dał filmiki jak działają przyciski po nowemu.

Niestety tak już będą działać, nowa logika Huami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, Bober napisał:

Proszę o info czy macie podobnie i czy da się to jakoś naprawić??

Z góry dzięki.

Możesz np wgrać starszą wer romu np .2.3.7 tam przyciski działają po staremu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za filmik, przyciski dokładnie tak działają tyle że przewijania niestety nie ma w menu.

Co do wgrywania starszego romu to sytuacja się ma tak że dopiero mam 2 dzień zegarek i zastanawiam się czy zmieniać oryginalny rom na modyfikowane.

Głównie chodzi mi o utratę gwarancji ale jak się przekonam do modyfikacji to może zacznę wgrywać z forum romy i dołączę do waszego klubu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi