Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Aktualizacja 2.3.9.0

s_bek
 Share

Recommended Posts

Pojawiła sie aktualizacja 2.3.9.0. Kolejny język, niestety nie polski. Jakieś tam poprawki. Z tego co widzę przyciski zostały 2.3.8.0, niestety. Ktoś odważny już to zainstalował? 

Co do konfiguracji przycisków, xiaomi planuje powrót do konfiguracji przed 2.3.8.0  czy zostanie to jak jest teraz, coś wiadomo?

Screenshot_20190215-132413.png

Edited by s_bek

Zainstalowana i działa. Jutro będę mój trening na trasie, na której mi gubiło czasami ślad gps - tego między innymi dotyczyła aktualizacja. 

Edit>

A więc brak tej przypadłości odnośnie gubienia sygnały gps. Pytanie tylko, czy to była wina softu czy "życie"?

1. Zauważyłem inna rzecz. Po zaimportowaniu aktywności do stravy, nieznacznie różnią się czas aktywności oraz przebyty dystans. Importowany jest przecież plik gpx więc dane powinny być takie same niezależnie od urządzenia, na którym je wyświetlimy. Macie jakieś spostrzeżenia odnośnie tej przypadłości?

2. Zdarza się że nie zapisuję ostatnich 100-200 metrów biegu. 

Edited by bobanr

• 4 weeks later...

Witam.

Ja również wgrałem najnowszą aktualizację 2.3.9.0 po zakupie zegarka i niestety przyciski nie działają jak należy.

Chodzi mi o przewijanie menu w boki poprzez górny i dolny przycisk. Po jednym wciśnięciu przeskakuje na koniec/początek menu.

Dodatkowo nie wyświetla numeru jak ktoś dzwoni do mnie.

Proszę o info czy macie podobnie i czy da się to jakoś naprawić??

Z góry dzięki.

Edited by Bober
Już doczytałem na forum że to nowa polityka Huami i zmienili przyciski :-( W takim razie nie było tematu chyba że jest jednak sposób na prawidłowe (stare działanie przycisków?)

Dzięki za filmik, przyciski dokładnie tak działają tyle że przewijania niestety nie ma w menu.

Co do wgrywania starszego romu to sytuacja się ma tak że dopiero mam 2 dzień zegarek i zastanawiam się czy zmieniać oryginalny rom na modyfikowane.

Głównie chodzi mi o utratę gwarancji ale jak się przekonam do modyfikacji to może zacznę wgrywać z forum romy i dołączę do waszego klubu :)