Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Stratos A1619 - wejście do fastboot

maslosky
 Share

Recommended Posts

Czołem, to mój pierwszy post - wczoraj stałem się posiadaczem Stratosa model A1619 z najnowszą wersją softu 2.3.8.0.

Jednak jako, że lubię dłubać w tych chińskich zabawkach, chciałem odblokować bootloader i powgrywać jakieś ciekawostki. Niestety tu mam problem... Próbowałem każdej metody znalezionej w sieci (All in one tool - klasycznie przez ADB - przyciskami - alternatywnie używając adb kill-server) - nie ma szans wejść do fastboot... Czy ktoś podpowie jak w tym modelu można wymusić fastboot mode? U mnie cokolwiek zrobię bootuje się klasycznie do OSa - jedynie przy "przyciskowej" za każdym razem odpala "optymalizację applikacji" przed bootowaniem..

EDIT: spróbowałem jeszcze innej metody, zainstalowałem AmazMod i usługę na zegarku, tam też jest opcja open fastboot i open recovery, też nie zadziałało - normalny reboot się robi ????

P.S. Spędziłem 2 godziny próbując przyciskami zgodnie z instrukcjami - niestety u mnie liczenie do 4 nie ma sensu bo już po 2 sekundach pojawia się znowu logo Amazfit - nie znalazłem nigdzie alternatywnych opcji "przyciskowych".

Edited by maslosky

5 godzin temu, maslosky napisał:

Próbowałem każdej metody znalezionej w sieci (All in one tool - klasycznie przez ADB - przyciskami - alternatywnie używając adb kill-server) - nie ma szans wejść do fastboot... 

????

W ADB widzę urządzenie normalnie, wpisuje komendę to rebootuje się normalnie do OSa, bez błędów w ADB. 

2 minuty temu, snow.leopard napisał:

Sterowniki poprawnie zainstalowane, skąd pobierane ?

Tak, pobrane i poprawnie zainstalowane. To nie jest kwestia windowsa tylko zegarka który z jakiegoś powodu nie wchodzi w fastboot. Odpaliłem nawet komendę bezpośrednio do shella zegarka przez AmazMod - ten sam skutek... 

Zapytałem na XDA - dam znać jeśli ktoś pomoże z tym problemem...

EDIT: Rozwiązane - musiałem zrobić factory reset na zegarku, wyczyścić ABSOLUTNIE WSZYSTKIE sterowniki ADB i Fastboot z Win10 i zainstalować je na nowo przez All In One Tool (dostępne na XDA) - wtedy magicznie zaczęło działać. Bootloader już odblokowany więc zaczynam się bawić z zegarkiem. Można zamknąć.

Edited by maslosky

• 1 year later...

Witam. Ja miałem podobnie jak kolega ale po odblokowaniu bootloadera nadal nie mogę instalować aplikacji na stratosie 1619. wyczyściłem wszystko jak tu napisano ccleaneram zrestartowałem i nadal to samo.  Po wpisaniu adb shell... mam: error device "null" not found i tak samo jak wpisze: adb install calculator.apk

dodam ze fastboot  unlock jest wyświetlany w Huami AMAZAFIT Toll  jak i TOLL ALL IN ONE ( odblokowałem przez stronę) ale nie mogę nic zainstalować bo wyskakuje mi w nich ze adb nie jest odblokowany.