Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Sign in to follow this  
pawelt

Verge po tuningu czyli nowe szaty czy króla to nie wiem.

Recommended Posts

Tak wygląda Verge po nałożeniu case i innego paska. W porównaniu do pace. Nie jest źle chociaż jest mniejszy to i tak grubszy. Ale juz tak nie przeraża. 

IMG_20190130_003744.jpg

IMG_20190130_003758.jpg

IMG_20190130_003811.jpg

IMG_20190130_004245.jpg

IMG_20190130_004255.jpg

• Confused 1

Rzecz gustu mi się bardziej podoba. Ale i tak bardziej chodzi o osłonę niż wygląd i trochę trudno było mi się odzwyczaić od wyglądu pace. Zniósłbym wiele ale ten czerwony przycisk jest tragiczny i wygląda tandetnie. 

Pewka, każdy lubi po swojemu. Ja osobiscie lubie moj sprzet bez zadnych caseow, szkiel ochronnych. W koncu jakis inzynier posiedzial nad designem zegarka i ze wzgledu na wyglad go wybralem. Garminy czy suunto mi sie nie podobaja, sa paskudne. A stratosik sztosik :D

Ja mam trochę inne podejście najpierw funkcjonalność a potem wygląd. I sprzęt który mi się spodoba ma mi przetrwać jak najdłużej a bez dodatków się nie da.

Posted (edited)
W dniu 6.02.2019 o 08:20, pawelt napisał:

Ja mam trochę inne podejście najpierw funkcjonalność a potem wygląd. I sprzęt który mi się spodoba ma mi przetrwać jak najdłużej a bez dodatków się nie da.

Tylko że takie gadżety też utrudniają korzystanie, zwłaszcza że wyświetlacz mały to mi jeszcze grubej ramki wokół brakuje.

Jak dla mnie to też paskudnie wygląda, zalatuje chińszczyzną.

Też miałem do paru dni temu takie podejście że case itd. ale zrobiłem równanie z którego wynika że ta elektronika i tak umrze mimo że będzie wyglądać jak nowa....

Edited by the4anoni

Hehe już dawno porzuciłem to case teraz używam gumowej nakładki i skórzanego paska. Poszedłem w funkcjonalność. 

7 godzin temu, miboy napisał:

@pawelt

a znalazłeś gdzieś oryginalne paski lub czy można podmienić obudowę na inny kolor?

Moja dziewczyna kupiła na ali dwa kolorki pasków i nakładek - poszukaj SIKAI VERGE na ali - prezentują się tak:

57238781_2272504506168977_4108332670428119040_n.jpg

Nie widziałem oryginałów pasków przynajmniej na Aliexpres GearBest i Banggood  może pojawią się na oficjalnych sklepach chociaż lepszej jakości są pasujące garmina, ale pojawiły się skórzane dedykowane do Verge. 

• Like 1