Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Kaudii®

[ROM] Stratos CN_PL 2.5.1 by Kaudii

Recommended Posts

Posted (edited)

Ok po problemie....

Wcześniej pomimo kilku prób wgrania softu, zrestartowałem kompa, wyłączyłem antywirusa, zdjąłem zegarek z podstawka i umieściłem go ponownie...

O dziwo wszystko tym razem poszło bez problemów...

Możliwe że błąd połączenia, ale dziwne, bo chwilę wcześniej wyłączałem blokadę bootloadera..

Ok, ważne że zaskoczyło :)

Pozdrawiam

Edited by smiglon

Witam, zainstalowałem nowy ROM 2.5.1 oraz aplikacje na telefon Amazfit Watch 2.6.2-play - wersja PL

Jak mam sparować urządzenia? aplikacja woła o kod QR z zegarka, a nie widzę nigdzie w ustawieniach jak przywołać kod QR? pomocy

Przywróć ustawienia fabryczne zegarka.

Lub wykorzystaj toola, A w kółku w moim podpisie.

Posted (edited)

Witam !

Czy tymi komendami zmienię język z PL na EN w tym ROM-ie ? 

adb shell setprop persist.sys.language en
adb shell setprop persist.sys.country US

Dzięki za pomoc !

EDIT:

Odpowiadając na moje pytanie: TAK, język zmieniony po reboot-cie 🙂

Edited by peanek

Mam jeszcze jedno pytanie do wszystkich użytkowników Stratos-a.

Przedtem miałem ROM od Neuer_USer-a, wersja CN 2.0.55. Chciałem wgrać International, bo miałem gigantyczne problemy z jakością połączenia BT podczas biegu (dwa różne zestawy słuchawkowe). Muzyka cały czas zrywa, kompletnie nie da się tego słuchać. Więcej problemów niż pożytku. Ostatnio nawet przełożyłem zegarek na prawą rękę (bliżej odbiornika BT słuchawek) ale pomogło to tylko połowicznie....😫😫😫

Czy ktoś może miał podobne problemy ? Istnieje jakiś sposób na "reset" ustawień BT żeby poprawić tę sytuację ? Czy jest to raczej związane ze słuchawkami ? ( chociaż dziwne, że dwie różne tak samo się zachowują...) 

Może spróbuję jeszcze z jakimiś innym zestawem jeszcze🤔

Witam

Da się w tym romie używać funkcji sport trial? Tzn wrzucić mapy w formacie gpx I zegarek będzie wyznacza trasę

Dlaczego przy pobieraniu pliku zawsze antywirus wywala pliki bo malwy widzi? tylko u mnie czy trzeba wyłączyć antywira?

Na pewno nic o siebie nie dodałem, antywirus często rozpoznaje instalator tego typu jako infekcję,  ale zawsze możesz nie pobierać 

Hejka, takie pytanie na prędkości...

Kaudii - pisałeś że jest możliwość możliwość powrotu do starych funkcji przycisków, czy muszę wgrać starsze roomy czy na tym da rade to ogarnąć???

jestem w stanie zapomnieć o alarmach :) , ale na starych romach (orginalnych) czasem nie liczyło nawrotów na basenie , a po aktualizacjach wszystko oki dlatego wolałbym nie wracać , ale te klawisze to jakaś poracha teraz jest.

Cześć, dawno tu nie zaglądałem - jak zobaczyłem,  że jest nowy ROM, to się bardzo ucieszyłem. Mam ROM 2.0.41 - przeczytałem te 6 stron i teraz sam nie wiem, bo więcej tu narzekań niż zadowolenia. Nikt nie wskazał jakie są poprawki/nowości w tej wersji. Nikt nie wymienił pozytywów - wszyscy się skpiają na tym co negatywne. Nie wiem, czy warto instalować .... powiedzcie szczerze, czy ktoś aktualizował z tej wersji, co moja i co widzi pozytywnego?

@SebaRoz

Dla chcącego nic trudnego, tu masz zmiany, no może nie od starego 2.0.41 ale blisko..... wystarczy się wysilić i poszukać.....

Co do update, to odpowiedz sobie sam, To twój zegarek.