Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Kaudii®

[ROM] Stratos CN_PL 2.5.1 by Kaudii

Recommended Posts

Reset z ustawień, myślisz że to może mieć znaczenie? Może jutro sprawdzę.

Edited by michal01

3 minuty temu, endriu1988 napisał:

jak pobrać rom 

Wystarczy wykazać minimum wysiłku i przeczytać 1 post w tym temacie.

• Like 3

2 godziny temu, snow.leopard napisał:

Wystarczy wykazać minimum wysiłku i przeczytać 1 post w tym temacie.

Dużo się dowiedziałem po co to forum jak nic nie można zrobic

3 godziny temu, endriu1988 napisał:

Dużo się dowiedziałem po co to forum jak nic nie można zrobic

jak by wszystkim odpisywać, którym nie chce się czytać , to to forum zajmowało by się tylko odpisywaniem gdzie, jak lub skąd pobrać ROM, więc nas musisz zrozumieć , po prostu inaczej się nie da

ROM nie odpala mi na komputerze, dlaczego ? Win 10 pro. Informacja o kontakt do twórcy oprogramowania

mało treści , nikt z fusów niczego nie wymyśli, więcej info, co nie odpala bo na pewno nie sam instalator, jakieś screeny,

Witam - pierwszy post.

@Kaudii®Właśnie skończyłem instalacje romu i dziękuję za czysty i przejrzysty poradnik :) Odblokowanie bootloadera zajęło mi więcej czasu.

@Kamel50 Uruchom instalator jako administrator ale wcześniej wyłącz antywirusa, jak Ci pokaże okno windowsa czy uruchamiać (nie uruchomiono) to tam dajesz więcej informacji i klikasz uruchom mimo to.

Pozdrawiam

I jeszcze jeden zadowolony klient :)
ROM wszedł gładko, wszystko się ładnie spięło itd. Dzięki wielkie za świetną robotę, to już trzeci ROM od @Kaudii® który używam i wszystko śmiga świetnie. 

Podoba mi się nowe podejście do przycisków, przestawiłem się natychmiast na nowe podejście zarówno tylko 2 widgetów jak i działania przycisków i obecne podejście mi o wiele bardziej pasuje. Jest zoptymalizowane pod względem ilości operacji i wszędzie trafiasz za maksymalnie dwa ruchy (skrajnie 3 jak widget jest z dolnej części ekranu) a nie przewijasz 8 ekranów żeby gdzieś trafić. Plus wyciągnięcie przytrzymania przycisku dolnego jako osobnej akcji na pustym ekranie. Jedno przytrzymanie i najbardziej oczywista funkcja "Sprawdź tętno" już działa 🙂 

Dzięki wielkie!

to opisz jak działa ta nowa filozofia bo ja jej nie ogarniam , ale może nie umiem z niej korzystać pewnie nie tylko ja

Dokładnie, wcześniej podczas biegania można było przyciskami przerzucać ekrany i było to wygodne i pewne, teraz trzeba przesuwać palcem po ekranie. 

U mnie nie działa - blokuje się po wejściu do trybu fastboot. Jest info o jakiejś blokadzie i tyle w temacie. Sprawdzałem w konsoli - zegarka komputer w fastboot nie widzi. 

W dniu 21.01.2019 o 23:48, Axon napisał:

Informacja dla tych którzy się "czają"

WSZYSTKO działa, instalacja bez problemów 🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂

Wczoraj zainstalowane śmiga jak ta lala, parowanie z Amazfit ver.PL też bez problemu. Tylko te przyciski ... 

Edited by [email protected]

10 godzin temu, michal01 napisał:

Dokładnie, wcześniej podczas biegania można było przyciskami przerzucać ekrany i było to wygodne i pewne, teraz trzeba przesuwać palcem po ekranie. 

U mnie problem z przyciskami niestety pojawił się jeszcze przed ściągnięciem blokady i wgraniem ROM by Kaudii. Update do versji 2.3.8.0 narobił bajzlu.

10 godzin temu, michal01 napisał:

Edited by [email protected]

bo od wersji 2.3.8.0 International wprowadzili również nowe sterowanie przyciskami jak na Romach CN

Witajcie,
ja niestety zauważyłem jeden minus nowego ROMu...

Na poprzednim (2.3.0) bateria wytrzymywała bez problemu pełne 7 dni (było jeszcze ok. 10%), a teraz czwartego dnia pada.
Czy ktoś z Was ma podobne spostrzeżenie?

Poza tym wyraźnie lepiej działa dotyk.

Ja też tak mam. Przywracałem ustawienia fabryczne i usuwałem piki .apk z głównego katalogu i dalej nie wiem czemu czasami szybko się wyładowuje.
Raz miałem tak, że zegarek po jednym dniu zaczął mnie powiadamiać o wiadomościach, które dostałem dzień wcześniej ... robił to jakby go coś przymuliło.

Wyczytałem, że jest jakiś problem z komunikacją i z androidem 9. Po lądowaniu zegarka wskazany restart. Trzeba czekać na aktualizację firmware. Już mi już zna problem.

Edited by yankee

witajcie. Key generator działa? Po kliknięciu akceptuję i kontynuuję pojawia się pusta strona bez kodu

11 minut temu, wadam napisał:

witajcie. Key generator działa? Po kliknięciu akceptuję i kontynuuję pojawia się pusta strona bez kodu

Nie działa, zobacz ogłoszenie na stronie głównej w czerwonej ramce

12 minut temu, wuteka napisał:

Nie działa, zobacz ogłoszenie na stronie głównej w czerwonej ramce

dzieki.

W dniu 12.02.2019 o 20:09, michal01 napisał:

Może ktoś ma pomysł na rozwiązanie problemu z znikającym połączeniem bluetooth? W zegarku co jakiś czas pojawią mi się ikonka braku połączenia z telefonem, mam to na tym romie i tak samo było na ostatnim Stratosfield. Telefon Mi Mix 2S, uprawnienia wszystkie nadane, oszczędzanie bateri wyłączone, aplikacja z kłódką.

mam tak samo. U mnie na ios nie ma nawet takiego ustawienia jak zachowanie aplikacji w tle i niestety coraz bardziej mnie to zaczyna wkurzac :(