Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Kaudii®

[ROM] Stratos CN_PL 2.5.1 by Kaudii

Recommended Posts

@Kaudii®

czy jest możliwość zmiany tła na białe podczas pływania? Pytam, gdyż na basenie przy nawrotach prawdę mówiąc nic nie widzę na tym zegarku 🙂 Chciałbym móc rzucić okiem i widzieć ile już minęło nawrotów a na obecną chwilę trzeba na chwilę się zatrzymać i mocno się skupić aby to odczytać.

w każdej dyscyplinie jest wybór koloru między białym a czarnym, wejdź w Ustawienia zanim klikniesz GO i w opcje więcej ustawień , na samym dole masz zmianę koloru

• Like 1

Nie mogę się przyzwyczaić do tego nielogicznego działania przycisków i strasznie wkurza mnie obecność na pulpicie tylko 2óch widgetów. 
Jest coś dla czego warto trzymać się tego ROMu ?
A jak nie to proszę, niech ktoś doradzi na który najlepiej wrócić.

Dzięx.

stare sterowanie przyciskami maja  romy   

pozostałe (nowsze) niestety nowe sterowanie

Ech, wygląda na to, że nie specjalnie warto instalować ten nowy soft. Zatem pozostanę na wersji 2.3.7.0 . Może w przyszłości będzie lepiej. :) 

Niestety nie otwiera mi sie okienko do akceptacji regulaminu. Probowalem na 2 komupterach i 3 przegladarkach

Pewnie jak większość masz problem ze sterownikami, co się dzieje w instalatorze i na zegarku podczas jego pracy

Udalo mi sie jakos ale kopiuje kod zabezpieczeniowy i ciagle pokazuje mi BLEDNY KOD

Untitled.png

no tak czy inaczej kilka prob poczynilem i nie rozumiem dlaczego ciagle pokazuje blad

A mi się wydaje ze gubi połączenie z zegarkiem.

Dlatego nie może zweryfikować poprawności kodu.

Zmień port USB 2.0 <--> 3.0 itp.

Jak wyłączyć autopauzę? Chciałem sobie na siłowni włączyć trening Orbitrek które wcześniej używałem do pomiaru tętna ale co chwilę włącza mi się autopauza(Ekrany wprowadzania danych). A nigdzie nie widzę możliwość jej wyłączenia. Czy to nowy fiuczer od Hunami? Dla treningi Rower jest konfiguracja Pauzy, ale Orbitrek nie ma.

20190211_090028.jpg

Jestem tu nowy i mam pytanie czy ten rom mozna wgrać na wersje 2.3.8.0 w instrukcji pisze,że cyt  firmware zegarka bez znaczenia, ale chce być pewny. Zależy mi na pl.

"jest możliwość przywrócenia starego sposobu niestety tylko w przypadku gdy nie korzystamy z alarmów zegarka, gdyż po uruchomieniu takiego alarmu sterowanie przyciskami zaczyna wariować, aż do momentu ponownego uruchomienia zegarka"

Ja nie używam alarmów i interesuje mnie w jaki sposób mogę przywrócić dawne funkcjonowanie przycisków w nowym romie ?

Może ktoś ma pomysł na rozwiązanie problemu z znikającym połączeniem bluetooth? W zegarku co jakiś czas pojawią mi się ikonka braku połączenia z telefonem, mam to na tym romie i tak samo było na ostatnim Stratosfield. Telefon Mi Mix 2S, uprawnienia wszystkie nadane, oszczędzanie bateri wyłączone, aplikacja z kłódką.

często przyczyną zrywania połączenia jest niestety problem z telefonem, daj screeny z ustawień aplikacji Amazfit  tzn uprawnienia, zerknę na nie

ja mam ustawione zalecane oszczędzanie baterii i nie rozłącza, mam jeszcze ustawiony auto start, reszta tak samo jak u mnie, więc powinno banglać, wiem że kiedyś miałem problemy z powiadomieniami i jedyne co pomogło to factory reset telefonu, inaczej nie dało rady w żaden sposób ich naprawić, FR zegarka nie pomagał, może trzeba sprawdzić taką opcję

dziwna sprawa, ale reset czy MiFlash, bo u mnie pomogło to drugie, źle się wyraziłem