Skocz do zawartości
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Rekomendowane odpowiedzi

Informacja dla tych którzy się "czają"

WSZYSTKO działa, instalacja bez problemów 🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂

• Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak z dirty flashem? Z poprzedniej wersji CN da się bez problemu przejść bez rozparowywania zegarka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko masz w pierszym poście opisane, gdyby nie było problemów to nie pisało by że trzeba robić rozparowanie i na końcy instalatora nie było by opcji robienia wipe.

Wszystko się da, ale czy będzie wszystko poprawnie działać?

Podczas testów u niektórych działało, a niektórzy musieli robić wpie bo wywalalo widgety.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rozparowanie jest zalecane, ja robię bez i jest ok, ale każdy kto robi bez odpowiedzialność bierze na siebie,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja już po installacji z rozparowaniem i pełnym czyszczeniem z poprzedniej wersji US. Wszystko ok.

@Kaudii zmień czcionkę w recovery bo jest strasznie brzydka :D

Świetna robota :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Gravis pomyślę, tam nie jest tak łatwo, tam masz inwersję kolorów i to nie takie proste, a chodzi o kolor czy o krój :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś się biorę za instalację. Dam znać jak działa. Brawo Kaudi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jestem po bezproblemowej instalacji. Super. Sparował się z iphone7, choć za trzecim razem - trzeba go zapomnieć w BT i paruje prawidłowo, widzi również w MiFit i Zdrowie systemowe.

GPS działa doskonale.

Super robota.

Edytowane przez pabic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 22.01.2019 o 12:42, Kaudii® napisał:

rozparowanie jest zalecane, ja robię bez i jest ok, ale każdy kto robi bez odpowiedzialność bierze na siebie,

Wrrrrr... Do ****** mogłeś napisać że na koniec i tak leci factory reset i g****o z dirty flasha;(((

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko super. Iphone X zaskoczył i wszystko działa. 4 dni użytkowania i zero problemów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, adramel napisał:

Wrrrrr... Do ****** mogłeś napisać że na koniec i tak leci factory reset i g****o z dirty flasha;(((

Trzeba czytać co jest napisane w instalatorze. Daruj sobie takie uwagi, jak klikasz bezmyślnie to nie moja wina, a dwa to jest dla tych co właśnie nie czytają, więc jak widać dla Ciebie też.

Jeszcze jedna taka uwaga i sobie odpoczniesz od forum na jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, Kaudii® napisał:

Trzeba czytać co jest napisane w instalatorze. Daruj sobie takie uwagi, jak klikasz bezmyślnie to nie moja wina, a dwa to jest dla tych co właśnie nie czytają, więc jak widać dla Ciebie też.

Jeszcze jedna taka uwaga i sobie odpoczniesz od forum na jakiś czas.

No tak, ale pytałem się ciebie o dirty flasha. Napisałeś że na własną odpowiedzialność. Nie spodziewałem się że i tak ustawiłeś w instalatorze factory reset. A miałem w pamięci zegarka kopię z TWRP. Kopia też została skasowana z cała pamięcią. I recovery z TWRP też (już wcześniej).

Naciśnij Enter, aby zmienić jezyk na PL.

Zmiana jezyka na PL oraz Factory Reset
            Opcja dodana ze względu na dużą ilość problemów
                z zatrzymaniem aplikacji po instalacji.

I co miałem zrobić w tym momencie? Przerwać instalacje? Było by miło gdybyś dadał opcje w instalatorze.

0 - zmień język na PL

1- zmień język i skasuj wszystko w diabły

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Opcja factory reset jest na końcu już od dawna, ale ok pomyślę jak to zmienic

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogłeś odłączyć zegarek, bo ROM już był :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mógł ale nie wpadł na to, bo faktycznie na początku jest tylko info o zmianie języka , ale poprawię to przy następnej wersji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowane.
Mam dwa problemy ( pewnie z racji tego, że jestem laikiem )
Nie mogę na pulpicie zegarka ustawić więcej niż 2 widgety i nie ogarniam tego "nowego działania" przycisków w jakimś logicznym sensie. Ktoś wyjaśni ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam tego sterowania nie ogarniam wkurza mnie, a co do widzetow to teraz tylko 2 można ustawić,  kolejna nowa polityka Huami 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to w takim razie mamy dwa minusy tego romu.

A jakie są plusy/zmiany względem poprzednich wersji ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A myślałem że tylko ja nie kumam co się stało z przyciskami. Siedziałem cicho bo mi było głupio;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma powodu,  bo instrukcja Huami jest niejasna. Pomimo wielu prób nie udało mi się uzyskać takich efektów o których piszą,  więc dla mnie to totalna lipa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,  korzystając z ferii i ja dołączyłem do grona posiadaczy nowego softu od Kaudiego :) ( podziękowania i ukłony). Instalacja bezproblemowa, zgodnie z manualem, do momentu inicjalizacji zegarka wszystko OK. I tu kolejny raz pojawia się problem, z zeskanowaniem kodu QR, moja poprzednia wersja to soft od S3V3N w ostatniej odsłonie,więc na bazie US. Po instalacji, na smartfonie zainstalowałem wersję AFW CN i urządzenia dłuższy czas nie chciały się sparować. Nie pomagała zmiana wersji AFW na telefonie , ani wybór logowania przez konto Xiaomi czy Google. W końcu przy którejś wersji, połowicznie się łączył, pokazując np. stan baterii ale nie było mowy o przejściu do kolejnego kroku na zegarku, ciągle wyświetlany był kod QR. Pomimo kilkukrotnego resetowanie zegarka czy telefonu. Problem udało się rozwiązać dopiero po założeniu kolejnego, trzeciego już chyba konta przez Xiaomi.

Co ciekawe , napisałem że problem pojawił się ponownie , ponieważ podobny występował już podczas instalacji wcześniejszego softu na wersji US. Ten sam objaw, zawieszenie na kodzie QR zegarka i brak możliwości parowania z poprzednim kontem. Zastanawiałem się na ile to może być problem aplikacji na smartfona , bo raczej nie samego softu od Kaudiego czy wcześniej S3V3N. U mnie instalowane i teraz i poprzednio na Sony Xperia z5. Napisałem o tym żeby zasygnalizować problem , choć w innych watkach coś już było na ten temat ale jednoznaczne rozwiązanie chyba się nie pojawiło. Z drugiej strony zestaw teraz działa , ale jak tak dalej pójdzie to mi się skończą pomysły na nowe konta do instalacji :) wiec może warto się temu przyjrzeć , jeśli i inne osoby miałyby podobny problem. Chyba, że to akurat przypadek mojego smartfona , co też jest niewykluczone. Lata użytkowania różnych sprzętów pokazują że czasem minimalny szczegół potrafi burzyć dobrą instalację :) Tak czy inaczej zobaczymy, sam soft jak najbardziej OK, choć wymaga trochę przyzwyczajenia, czas pracy po tygodniu , również na +. Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do instalowania, więcej użytkowników, to większa szansa na tropienie błędów i poprawki.

Piotr-pallas

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi