Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Lector

Problem z kodem do instalatora

Recommended Posts

mowie  jak  to jest naprawdę od początku. Kupiłem swój zegarek na ali jako pierwszy i moje najbliższe otoczenie widząc jak sprawuje sie  i ze jestem z niego zadowolony tez kupili sobie ten zegarek. ze wzgledu ze na swoim  robiłem ta cala operacje odblokowania i spolszczenia prosili mnie o pomoc w tym  bo sami nie mieli pojecia o tym. Co za tym idzie  nie zyskuje na tym żadnych korzyści majątkowych tylko zwykła pomoc. Po prostu skoro robiłem to u siebie i mi wyszło sprawnie i wszystko fajnie działa, mam konto na stronie  to czemu  nie pomoc osobie w tym. nie wiedziałem ze sa jakieś ograniczenia.

Ja rozumiem pomoc najbliższym,  ale po co ci dwa konta,  jeśli nie ty to ktoś próbował wgrać Rom na ten zablokowany zegarek z innego konta i z innego nr IP i o to pytam.

A ograniczenia są do 3 zegarków na użytkownika, i jest o tym mowa w regulaminie wgrywania Romów,  najwidoczniej go nie czytałeś. 

tak szczerze powiem  nie czytałem go całego i nie zwrocilem uwagi na ten wpis o 3 szt.  a to drugie konto dlatego bo jak juz tak siedzielismy w dwoje  by zmienic ten  room i  z mojego konta nie szlo to pomyśleliśmy ze może uda sie  jak brat założy konto na siebie. 

Rozumiem, ok odblokuję ten nr SN na ciebie,  konto brata zostaje zablokowane w instalatorze, wszystkie 4 zegarki będziesz mógł aktualizować za pomocą swojego konta, za 2 min możesz sprawdzić czy pójdzie,  i daj znać czy jest ok

Witam, prosiłbym o odblokowanie - dostałem komunikat jak niżej.

Kupiłem trzy Stratosy do siebie i rodziny, wcześniej miałem Pace - chciałbym go dalej dać w prezencie ale nie miał jezyka polskiego (dopiero przy stratosie znalazłem wasz firmware), prosiłbym. Tak więc realnie to czwarty zegarek - da rade cos zrobic? Przyznam szczerze ze myslałem ze ograniczenie dotyczyło rodzaju zegarka również :/ teraz jestem w czarnej, a święta tuż tuż :)

Cytat

Użytkownik zablokowany!

Revo7 posiadasz blokadę w generatorze kodów.
W celu rozwiązania problemu napisz do nas na forum.

Edited by Revo7

Postępując zgodnie z instrukcja nie potrafię wygenerować kodu. Pojawia się komunikat "brak numeru seryjnego". Zmiana komputera nic nie wniosła. Proszę o pomoc

Witam jestem nowy w tych tematach mam problem zakupiłem zegarek na olx jest język chiński i chce zainstalowć pl zegarek okazuje się ze jest już odblokowany i próbuje zainstalować język pl i przy generatorze wyskakuje mi taki komunikat " krzysiek numer seryjny zegarka na którym próbujesz zainstalować ROM jest zablokowany.Proszę o pomoc pozdrawiam.

To oznacza że ty albo człowiek od którego kupiłeś zegarek jest / jesteś nieuczciwy i próbował / próbujesz sprzedawać zegarki z romem PL w celach zarobkowych. A developer oraz nikt na forum nie zgadza się na handel oprogramowaniem w tym celu. Pozostaje ci tylko napisać do administracji forum i wyjaśnić sprawę, sprawdzą wszystko i może przychylą się do twojej prośby.🙂 

Po pierwsze, jeżeli otrzymałeś taki komunikat to na stronie był link do wątku gdzie należy się z nami kontaktować.

Po co zakładać nowe wątki i zaśmiecać forum?

Zegarek został odblokowany, a poprzedni właściciel za nieuczciwe zachowanie i nie napisanie iż zegarek ma odblokowany bootloader dostał bana na konto i poprzednie 3 zegarki.

Koniec zabaw w kotka i myszkę.

• Like 2
  • Thanks 1

@krzysiek jak Ci mamy pomóc skoro nie piszesz jaki rom instalowałeś i jak przebiegła instalacja.

Poza tym przeczytaj proszę temat tego wątku, pomoc przy wgrywaniu romu to chyba nie tu.