Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Lector

Problem z kodem do instalatora

Recommended Posts

19 godzin temu, Lector napisał:

Jaki zegarek, jaki ROM?

BOOTLOADER odblokowany?

Jak wejdziesz we FASTBOOT zegarek wykrywa normalnie?

Amazfit Pace, ROM 1.3.0n (chcę wgrać rom głównie dlatego że nie mogę sparować iphone z zegarkiem, jeśli jest gdzieś jakieś rozwiązanie na to, proszę o informację)

w ADB pokazuje mi że bootloader odlokowany

nie wiem czemu ale Fastboot nie otwiera się u mnie (tzn po włączeniu okienko od razu zostaje zamknięte)

zaktualizuj Rom do najnowszej wersji , zrób factory reset zegarka, usuń urządzenie w właściwości BT i spróbuj sparować ponownie, za pomocą aplikacji Amazfit, 

a poza tym jaki komunikat wyskakuje w aplikacji na telefonie podczas nieudanego parowania ?

@Kaudii ma racje, śmierdziało podejrzanie tym bardziej ze jednego dnia pierwsza instalacja na dwóch różnych zegarkach, z dwóch rożnych kont z tego samego IP.

Dlatego nałożyłem bana.

Posiadasz zegarek, który pojawił się już na naszym forum i jest przypisany do tego użytkownika,  dlatego system automatycznie go zablokował.

tak,

nie pamiętałem hasła i założyłem nowe, to jakiś problem? user - milenium

jak mam teraz zrobić update na nowy ROM? można go odblokować?

Podczas logowania jest opcja na takie wypadki. Utwórz nowe hasło do starego konta i instalacja na pewno przejdzie. W regulaminie forum jest mowa o multi kontach, jest to zabronione i grozi za to ban, w związku z czym proszę zastosować się do tego co napisałem, nowe konto zostanie usunięte.

Witam. Mam problem z instalacją PL ROMU

wyskakuje mi błąd o przypisanym i zablokowanym numerze seryjnym. Proszę o pomoc

Nie wiem kolego czy prowadzisz serwis, komis czy jeszcze jakiś inny handel.

Masz bana i tyle.

• Like 1

W dniu 31.10.2018 o 12:07, pp162 napisał:

Witam. Mam problem z instalacją PL ROMU

wyskakuje mi błąd o przypisanym i zablokowanym numerze seryjnym. Proszę o pomoc

usuń pozostałe 2 konta albo na forum też cię czeka Ban, niedozwolona praktyka multi-kont

• Like 1

witam pojawił mi sie taki komunikat numer seryjny zegarka na którym próbujesz zainstalować ROM jest zablokowany.
W celu rozwiązania problemu napisz do nas na forum.

co robic?

• Like 1

to już Twój czwarty Stratos  na tym forum od  Lipca tego roku, każdy user może użyć generatora tylko do 3 zegarków, 4 zegarki świadczą raczej o nie prywatnym wykorzystaniu  tu zawartych systemów stąd i blokada,

• Like 2

A to ze masz już kilka innych zegarków.

Ba, pewnie już ich nie masz, bo nie robiłeś aktualizacji.

• Like 2

wiem  jeden moj  drugi dziewczyny i braci  ktorzy widza  jak zegarek sie sprawuje wiec tez kupuja na alli. mozna z tym cos zrobic?

mozna prosic o odblokowanie jeszcze jednego zegarka?

brat załozył swoje konto i poazuje sie ten sam komunikat dlaczego?

Edited by klejuslawek0988
  • Like 1

Hej, ja mam problem z kodem. Wyskakuje mi komunikat że wykorzystuję numer seryjny przypisany do innego użytkownika. Kupiłem zegarek miesiąc temu na olx od jakiegoś pana, to może przez to ... Pomożecie ?? 

Teraz zmieniło się na : '' tomekboos numer seryjny zegarka na którym próbujesz zainstalować ROM jest zablokowany.
W celu rozwiązania problemu napisz do nas na forum. ''

Witam, widzę że oryginalny temat odnośnie tego problemu został nieco zapomniany więc piszę tutaj liczę na odświeżenie tamtego tematu.

Mam problem z instalatorem, pokazuje mi komunikat numer seryjny zegarka na którym próbujesz zainstalować ROM jest zablokowany.

Proszę o pomoc.

Nic nie zostało zapomniane, aby dokładnie przyjrzeć się sprawie muszę mieć dostęp do kompa. Na telefonie nie zawsze idzie to tak sprawnie zrobić, a w dodatku mu również mam swoją pracę więc sprawdzę dopiero najwcześniej o 22.

Gorąca prośba o nie zakładanie innych tematów, tylko pisać tam gdzie kieruje generator.