Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Problem z kodem do instalatora

Lector
 Share

Recommended Posts

• Developer

@rapidsebuja  przeczytałeś moja poprzednią odpowiedź w tej sprawie, bo najwidoczniej nie, a jeśli tak to na pewno bez zrozumienia,

cofnij się do mojej poprzedniej wiadomości i tam na pierwszym miejscu wpisałem informację dla ciebie, dalsze spamowanie niczym dobrym się nie skończy

• Developer

@baza88dg  problemem jest to, że zainstalowałeś już mój Rom na 3 urządzeniach, co jest jednoznaczne z wykorzystanym limitem przez ciebie, dlatego każdy następny zegarek jest i biedzie blokowany w kwestii instalacji Romów z tego forum

przy okazji złamałeś regulamin forum założyłeś drugie konto @tokatoka  by ominąć blokadę ilości zegarków z moim Romem, konsekwencją tego jest to, że zablokowałem oba twoje konta w generatorze kodów jak i wszystkie 5 zegarków, na których zainstalowałeś już Rom lub próbowałeś

dalsze konsekwencje są takie , że te zegarki już nigdy u nikogo nie otrzymają mojego Romu ani aktualizacji

każde następne konto spotka taki dokładnie sam los, również blokuję ci oba konta na forum, nie tolerujemy oszustów, nie potrzebujemy tu takich użytkowników, zalogowałeś się jedynie w celu pobrania Romu, nie dając nic w zamian tej społeczności,

Dzień dobry. Dostałem od szwagra Stratosa i próbuje zainstalować rom 2.6.0 by Kaudii. Telefon wchodzi w fast boot, ale stronę generatora klucza musiałem odpalić ręcznie wpisując numer seryjny i nazwę roma. W końcu po wejściu pokazuje się napis mówiący "Spajk wykorzystujesz numer seryjny przypisany do innego użytkownika."

Mogę prosić o zmianę na moje konto?

Kod udało sie wygenerować ręcznie, ale problem z instalatorem. Nie pojawia się miejsce na wpisanie kodu. Próbowałem na dwóch różnych laptopach, Defender wyłączony, z uprawieniami administratora i bez, kilka różnych adb, ale zegarek wchodzi w fastboot wiec to chyba nie problem w sterownikach. Nie wiem jak to dalej ogarnąć.

160017271_120416133313233_3612260455350398108_n.png

• 3 weeks later...

Witam. Kupiłem uzywany zegarek, chcąc zaintalować ROM mam komunikat jak niżej. Proszę o pomoc. Dzieki

Zablokowany numer seryjny!

Decus numer seryjny zegarka na którym próbujesz zainstalować ROM jest zablokowany.
W celu rozwiązania problemu napisz do nas na forum.

• 3 months later...

Witam. Chciałbym odblokowam mój Amazfit Pace. postępując krok po kroku wg poradnika urzywam narzędzia TOOL ALL IN ONE. Urządzenie wykrywa zegarek ale po wciśnięciu przycisku UNLOCK wyskakuje czarny ekran na ekranie i pojawia się komunikat "waiting for any device" na zegarku Enter the command on the PC" Jak można przejść ten problem?

• 2 months later...