Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Problem z kodem do instalatora

Recommended Posts

7 minut temu, Kaudii® napisał:

Zmieniłem zdanie, skoro na Miui Polska piszesz, że wersja China najnowsza posiada język polski to po co ci mój rom?

Taką informację podał mi mój kolega. Na poprzednim zegarku Amazfit Stratos, który posiadałem  miałem zainstalowany Rom Szanownego Kolegi - Kaudii, i wielce sobie go ceniłem. Mianowicie za małe zużycie baterii i dodatkowe ustawienia i aplikacje.

• Replies 505
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@zed sprawdź teraz, nr s/n przepisany do Twojego konta

@ostry Numer zegarka został przypisany, możesz już instalować.

wyrażam zgodę na jednorazową instalację, na starym koncie, po warunkiem że to konto zostanie usunięte, dublowanie kont jest zabronione @Lector zresztą już o tym pisał, każde następne konto to ban na forum i w generatorze. Po usunięciu nadliczbowego konta, proszę o informację odblokujemy możliwość zainstalowania softu

Posted Images

W dniu 2.10.2020 o 08:28, gl4zek napisał:

🤥 o motyla noga! Nie miałem pojęcia o limicie. Pierwszy robiłem dla siebie jeśli pamiętam, dwa pozostałe kolegom z pracy. Ten czwarty jest kolegi, który został wymieniony w ramach gwarancji bo był zalany. Mój też jest uwalony po zalaniu, z numerem 16121734082763 więc można go skasować z bazy i wrzucić w miejsce ten kolegi po wymianie 16121910413125?

Co w moim przypadku? Damy radę czy mam spuścić kolegę na drzewo i niech uczy się języków?

• Developer
52 minuty temu, gl4zek napisał:

Co w moim przypadku? Damy radę czy mam spuścić kolegę na drzewo i niech uczy się języków?

kolega niech się sam zaloguje na forum i zainstaluje ROM, to prosta operacja nie wymaga dodatkowych fakultetów

58 minut temu, Pitwar36 napisał:

Taką informację podał mi mój kolega. Na poprzednim zegarku Amazfit Stratos, który posiadałem  miałem zainstalowany Rom Szanownego Kolegi - Kaudii, i wielce sobie go ceniłem. Mianowicie za małe zużycie baterii i dodatkowe ustawienia i aplikacje.

blokada zdjęta na jednorazową instalację jak powiedziałem wcześniej