Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Problem z kodem do instalatora

Recommended Posts

• Replies 505
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@zed sprawdź teraz, nr s/n przepisany do Twojego konta

@ostry Numer zegarka został przypisany, możesz już instalować.

wyrażam zgodę na jednorazową instalację, na starym koncie, po warunkiem że to konto zostanie usunięte, dublowanie kont jest zabronione @Lector zresztą już o tym pisał, każde następne konto to ban na forum i w generatorze. Po usunięciu nadliczbowego konta, proszę o informację odblokujemy możliwość zainstalowania softu

Posted Images

• 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Cześć

Jakiś czas temu robiłem u Was 2 Stratosy, jeden dla siebie,drugi dla kolegi.

Przedwczoraj kupiłem na niemieckim eBay 6 zepsutych Amazfitów. Z nadzieją, że coś uda mi się naprawić i dam dzieciakom w prezencie

Link do aukcji

https://www.ebay.de/itm/6-Stück-Amazfit-Uhren-Stratos-2-Stratos-3-Bip-GTR-DEFEKT/133528539976

Cena wyszła 41€ z wysyłką - więc uznałem że jak uda mi się choć dwa ożywić to już będzie dobrze.

2 x Amazfit Stratos 2 (po oględzinach jeden zalany, drugi grzeje baterię i schodzi cała w 15 minut) - idealne na przeszczepy, akurat w moim starym szybka już zdarta mocno a te dwa mają stan prawie idealny. 

1 x Amazfit Stratos 3 (nie nawiązuje połączenia - pewnie zimne luty, więc pójdzie do piekarnika na 180 stopni / 8 minut)

1 x Amazfit Bip (sprzedający pisze że nie liczy kroków - może hard reset + nowy firmware pomoże)

2 x Amazfit GTR (jeden trup-nieboszczyk, drugi wyświetla jakąś kaszanę na ekranie - oba nadają się do piekarnika, ewentualnie na przeszczepy) 

na chwilę obecną z dwóch Stratosów 2 - zrobiłem już jednego działającego - po podpinaniu do STRATOS_CN_PL dostałem komunikat - Użytkownik zablokowany! Pewnie za dużo zegarków na raz podłączam i wyszedłem na jakiegoś handlarza hurtownika.

A szkoda - bo chciałem jeszcze z Waszym softem na tych zegarkach coś podziałać. Jak można to proszę o odblokowanie. Czy na Stratosa 3 uda mi się wgrać was polski soft? 

• Administrator

No niestety, ale na koncie masz już 5 zegarków.

Dozwolone tylko 3.

Do Stratosa 3 nie wgrasz naszego firmware, przez blokadę która rozpoznaje model zegarka. Jest ona po to, aby nie uwalić zegarka.

Witam

W dniu dzisiejszym kupiłem na OLX zegarek Amazfit Stratos. Chciałem zainstalować polski rom i tu spotkała mnie niespodzianka

Zablokowany numer seryjny!

Pitwar39 numer seryjny zegarka na którym próbujesz zainstalować ROM jest zablokowany.
W celu rozwiązania problemu napisz do nas na forum.

Co mogę z tym zrobić by wgrać polski rom. Pzdrawiam i z góry dziękuję za udzieloną pomoc

• Administrator

Kolego @Pitwar39nie ośmieszaj się, bo w przeciwnym razie dostaniesz bana na drugie konto @Pitwar36 z którego to podjąłeś próbę instalacji ROMu, gdzie został przekroczony limit.

Zegarek może i pochodzi z OLX, ale nie był wcześniej zarejestrowany w naszym instalatorze.

17 godzin temu, Lector napisał:

Jak wyżej, masz już cztery zegarki. Dozwolone są trzy.

🤥 o motyla noga! Nie miałem pojęcia o limicie. Pierwszy robiłem dla siebie jeśli pamiętam, dwa pozostałe kolegom z pracy. Ten czwarty jest kolegi, który został wymieniony w ramach gwarancji bo był zalany. Mój też jest uwalony po zalaniu, z numerem 16121734082763 więc można go skasować z bazy i wrzucić w miejsce ten kolegi po wymianie 16121910413125?

Przepraszam w takim razie. Więc co mogę zrobić, by wgrać ROM na zegarek,  jak  otrzymałem taki komunikat w instalatorze

Pitwar39 numer seryjny zegarka na którym próbujesz zainstalować ROM jest zablokowany.

Witam

Pare dni temu kupilem na olx.pl zegarek Amazfit Stratos i chciałem wgrać Rom by Kaudii. Bootloader już odblokowałem. Gdy chciałem zainstalować rom wyskoczył mi taki komunikat :

Kolega Lector już mi napisał. w czym jest problem,mianowicie że przekroczyłem limit. Czy istnieje możliwość odblokowania konta w generatorze kodów, bym mógł zainstalować Rom Szanownego Kolegi. Jeżeli nie ma takiej możliwości, to zrozumiem i pozostanę na tym chińskim

Dziękuję

• Developer

wyrażam zgodę na jednorazową instalację, na starym koncie, po warunkiem że to konto zostanie usunięte, dublowanie kont jest zabronione @Lector zresztą już o tym pisał, każde następne konto to ban na forum i w generatorze. Po usunięciu nadliczbowego konta, proszę o informację odblokujemy możliwość zainstalowania softu

• Thanks 1

Bardzo serdecznie dziękuję, za umożliwienie instalacji romu na starym koncie. To konto za parę chwil zostanie usunięte. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję Kolegom : Lector i Kaudii. Podobna sytuacja nie będzie miała miejsca z mojej strony