Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Lector

Problem z kodem do instalatora

Recommended Posts

Ale przedtem kolega mi wgrywał j polski. Wsensie soft zmieniał. Natomiast szwagier zrobił aktualizacje której niemial robić... I znów wszedł angielski. To teraz muszę zmienić rom na Twój? To znów musicie mi coś odblokować czy jak to ma wyglądać ?

Nie ma możliwości zaktualizowania mojego softu do oryginalnego poprzez Ota, jedynie poprzez celowe wgranie oryginału. Teraz by mieć mój system musisz wgrać go ponownie, boobloader się nie zablokował, użyj instalatora z forum u powinno być ok.

Witam
Chciałbym wgrać polski język do zegarka jednak numer seryjny jest zablokowany. Jeżeli można to proszę o odblokowanie

@endrju to już nie nasz problem.

A Twój i pewnie sterowników, lub ręcznej kombinacji ze stroną z generatorem kodów.

W dniu 18.10.2019 o 09:28, arowasik napisał:

Próbuje wgrać rom ale napisane jest że numer seryjny tego zegarka jest zablokowany. Jak mogę to odblokować ?

Serialno: 16191911287994

Chciałem dzisiaj jeszcze raz wgrać ten soft i znowu jest komunikat o zablokowanym zegarku .... Proszę o pomoc.

17 minut temu, arowasik napisał:

Chciałem dzisiaj jeszcze raz wgrać ten soft i znowu jest komunikat o zablokowanym zegarku .... Proszę o pomoc.

Dalej nie napisałeś skąd masz zegarek.

W sensie gdzie go kupiłem ? To jest zegarek znajomego i "muli" mi że ma wszystko po Chińsku :) . 

Nie wiem skąd ma znajomy zegarek, ale zegarek dostał bana u poprzedniego właściciela za handel zegarkami (ban nadany dziś).

A dosłownie 15 dni przed Twoją pierwszą próbą instalacji, był wygenerowany poprawny kod. Więc wnioskuję iż powinien być Polski.

Bo we wszystkich przypadka były to próby instalowania ROMu: 2.0.63.1_PL_2.6.0_by_Kaudii.

Już mówię , znajomy pewnie sam nie wie skąd, w sensie gdzie był kupiony bo go dostał z racji odejścia na emeryturę. Dziś mi go przyniósł pod dwóch wizytach jak to określił w serwisach komórkowych. Nie dali sobie rady więc wrócił do mnie. Jak pierwszym razem pytałem o zablokowany zegarek to tematu nie drążyłem bo się okazało że już ktoś tam wgrał jakiś soft i wystarczyło UniversalToolsForAmazfit-10 zmienić język. Teraz po odebraniu zegarka od "fachowców" zegarek ma już inny soft tak sądzę bo jak wybieram narzędziem podanym wcześniej język polski to zegarek się restartuje i wskakuje język angielski. 

Witam wyskoczyło mi że przypisany numer seryjny jest do innego użytkownika, ale użytkownik poprosił mnie o pomoc przy wgraniu oprogramowania bo sobie nie poradził. Da się coś z tym zrobić?

Edit :

Już nie aktualne udało mi sie przywrócić oryginalne oprogramowanie

Edited by MiK

Witam,

przy próbie generowania kodu do instalacji dostaję komunikat:

"Numer seryjny zablokowany!

pstryk wykorzystujesz numer seryjny przypisany do innego użytkownika.
W celu rozwiązania problemu napisz do nas na forum."

zegarek odkupiłem na olx i chciałem wgrać nowy rom w wersji 2.6.0 da radę przepisać numer seryjny pod moje konto?

@MiK jakby co użyj konta użytkownika, bo tak to będzie co chwila trzeba zmieniać przypisanie zegarka.

@pstryk numer został przypisany do Twojego konta.

Witam robie aktualizacja ROMu zegarek odkupiony. Numer seryjny zablokowany, proszę o odblokowanie

Konto @piopel ma bana za multi konto, a na nim masz dwa numery seryjne.

Konto @cielu15 ma już trzy numery seryjne.

Daty rejestracji numerów dla konta @cielu15:

• 2020-02-09 18:23 numer C
  • 2020-02-07 10:29 numer B
  • 2019-06-04 22:41 numer A

Daty rejestracji numerów dla konta @piopel

• 2019-09-08 23:17 numer A
  • 2019-09-08 19:15 numer C

Jak widzisz sam się gubisz, jaki zegarek na którym koncie masz.

Oprócz tego konta powiązanie tym samym IP, więc mogłem zbanować oba.

Ja tu tylko pilnuję porządku, pytanie co zrobi @Kaudii®.

@Lectordla cielu15 jest jeden i ten sam zegarek. 07-02-2020 wrocił z naprawy stad ponowna rejestracja. Dla piopel tak samo jeden zegarek i ponowna rejestracja po 4. miesiecznej przerwie. 

@Lector 5. nr seryjnych a 2. zegarki?

Edited by piopel