Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Lector

Problem z kodem do instalatora

Recommended Posts

dziekuje udalo sie instaluje ROM wszytko instaluje sie jak trzeba ale po instlacji i tak nie mam J.polskiego tylko anglielski 

Edited by Benyradom152

Generator key napisał że numer seryjny jest zablokowany, co mam zrobić w takim przypadku?

Bootloader odblokowany tylko zainstalować ROM😐

witam,

wczoraj próbowałem wgrać Rom do zegarka, to już mój 4 zagarek dowiedziałem się ze limit jest na 3 i na moim koncie już nic nie zrobię.

poprosiłem znajomego o zarejestrowanie się na forum i próbowaliśmy wgrać Rom z jego konta i wyskoczył numer seryjny jest zablokowany.

nie robię tego zarobkowo tylko jak mnie znajomi poproszą bo wiedzą ze już to robiłem.

proszę o pomoc w rozmazaniu tego problemu😥

Witam. Smartwatch kupiłem dla żony na prezent. Kolega lepiej ogarnia te tematy i poprosiłem go o wgranie języka pl. Czy można coś z tym zrobić? Dziękuję bardzo za pomoc.

Witam, jak pisałem @Grzegorz zablokował kod gdyż wyczerpał swój limit, o którym jasno informujemy w regulaminie

do którego link podajemy przed wygenerowanie kodu na stronie https://xiaomifans.pl/key/ i wyraźnie pisze iż "Akceptuje i instaluje". Więc warto zapoznać się z zawartością owego regulaminu.

W tej chwili nie mogę odblokować owego kodu, gdyż widzę powiązanie w kontach na forum.

Kod może zostać odblokowany z dobrej woli @Kaudii®

Niestety podobne sytuacje zdarzają się ostatnio zbyt często, co widać w tym wątku.

Każda prośba o przepisanie kodu jest przez nas weryfikowana indywidualnie, nic nie robimy z automatu.

Niestety nie mogę się zgodzić, 2 tygodnie temu jeden z użytkowników napisał do mnie na PW z taką samą prośbą, postanowiłem dać mu szansę i poddać go próbie, niestety Rom wgrał ale egzaminu nie zdał, zachował się jak większość, przyszedł wziął i zniknął nie bacząc na naszą umowę, znając konsekwencję w przypadku nie wywiązania się z niej.

I teraz powiedzcie mi jak tu zaufać innemu człowiekowi, dane słowo nic nie znaczy dla większości z was, sytuacja dla niego skończyła się w sposób taki, iż nie zaktualizuje żadnego z 4 zegarków, a tym bardziej nawet jak je sprzeda to nowy właściciel też tego nie zrobi, zablokowałem wszystkie jego zegarki w generatorze kodów bez możliwości ich odblokowania.

Najciekawsze jest to, że napisałem mu o tym i miał jeszcze czelność mieć do mnie pretensje o takie potraktowanie, tłumacząc się tym, iż wyjechał na urlop. Szczerze średnio mnie to tłumaczenie interesuje, nie uprzedził mnie o tym fakcie co niestety przyniosło taki a nie inny skutek. Niestety skutki odczują wszyscy, którzy mają podobną sytuację, nie pozwolę się dymać, moje słowo jest dla mnie droższe od pieniędzy, skoro kto jest człowiekiem bez honoru to ja nic już na to nie poradzę.

Witam,

bardzo proszę o przepisanie numeru seryjnego zegarka. Zegarek zakupiony przez allegro. Ale widzę że należał do któregoś użytkownika tego forum. Jest to mój drugi Pace który chcę przypisać do swojego konta i  ma należeć do mojej żony. Jest na nim wgrany rom 2.6.3.1 PL_1.2.0 by Kaudii, a chce wgraćWOS 2.0 PL 1.4.0

Dodam jeszcze, że na obecnym sofcie, drastycznie spada bateria. 20h to max co wytrzymuje. 

Podczas próby wgrania romu pojawił się komunikat:

Numer seryjny zablokowany!

.......................wykorzystujesz numer seryjny przypisany do innego użytkownika.
W celu rozwiązania problemu napisz do nas na forum.

Nr. seryjny - 16121751198130

Dzieki i pozdrawiam.

Edited by Fanatyk82
Uzupełnienie informacji

Witam,

chciałem zainstalować ROM 2.6.6.0_PL_1.4.0_by_Kaudii, ale po wygenerowaniu kodu i wklejeniu w instalator wyskakuje mi komunikat, że mam błędny kod. Dla zegarka o numerze seryjnym 16121918428967 .

Nie kopiuj a kliknij lewym przyciskiem myszy a sam skopiuje, a w instalatorze kliknij prawym i samo wklei

U nas serial nie jest blokowany, kod generuje się prawidłowo.

Zacznij od zmiany portu USB, a zakończ na innym kompie z prawidłowymi sterowaniami ADB.

Prawdopodobnie przy weryfikacji ma już problem z odczytem numeru seryjnego.

35 minut temu, Lector napisał:

Zacznij od zmiany portu USB, a zakończ na innym kompie z prawidłowymi sterowaniami ADB.

To do mnie czy do kolegi wyżej? 

2 godziny temu, Lector napisał:

Porty i sterowniki bym odrzucił, bo właśnie wgrałem stockowy angielski rom. 

Ja już nie wiem co jest nie tak. Nawet moja anielska cierpliwość się kończy.😤

1.jpg

2.jpg

nikt z nas też nie jest jasnowidzem,

spacja żadna przed nr lub za nie została przypadkiem wprowadzona, antywirus włączony czy wyłączony, jakaś przyczyna być musi, kilka takich przypadków już było i zawsze problem leżał gdzieś po stronie nieprawidłowego wprowadzenia kodu, lub sterowników, musisz pokombinować, lub sprawdź to co proponował ci @Lector 

Ale skoro uważasz, że to nie to bo wiesz lepiej to nikt ci nie będzie w stanie pomóc,

jakie masz wgrane sterowniki ?

z jakiego portu usb korzystasz,

dlaczego instalator pokazuje, że masz już taka zawartość na dysku skoro jeszcze nie rozpoczęło się kopiowanie plików, nie daje ci to nic do myślenia, że może jednak jest coś nie tak, nawet jeżeli sa tam pliki z instalacji oryginalnego softu, to na tym etapie instalator tego jeszcze nie weryfikuje, dopiero po wprowadzeniu poprawnie kodu

19 godzin temu, Kaudii® napisał:

nikt z nas też nie jest jasnowidzem,

spacja żadna przed nr lub za nie została przypadkiem wprowadzona, antywirus włączony czy wyłączony, jakaś przyczyna być musi, kilka takich przypadków już było i zawsze problem leżał gdzieś po stronie nieprawidłowego wprowadzenia kodu, lub sterowników, musisz pokombinować, lub sprawdź to co proponował ci @Lector 

Ale skoro uważasz, że to nie to bo wiesz lepiej to nikt ci nie będzie w stanie pomóc,

jakie masz wgrane sterowniki ?

z jakiego portu usb korzystasz,

dlaczego instalator pokazuje, że masz już taka zawartość na dysku skoro jeszcze nie rozpoczęło się kopiowanie plików, nie daje ci to nic do myślenia, że może jednak jest coś nie tak, nawet jeżeli sa tam pliki z instalacji oryginalnego softu, to na tym etapie instalator tego jeszcze nie weryfikuje, dopiero po wprowadzeniu poprawnie kodu

Antywirus standardowy dla windows 10 włączałem i wyłączałem.

Kod kopiuje tak jak pisaliście lewy potem prawy. A ze 20 razy spacji to chyba bym nie wstawił, zresztą kopiowania też już wszystkie kombinacje wykorzystałem.

ADB: minimal_adb_fastboot_v1.4.3_setup, adb-setup-1.4.3 i jeszcze jakieś 15sec adb. Resztę instalek już wywaliłem.

Port USB2.0 x4szt innych nie mam.

Co do instalatora to używam go pierwszy raz więc trochę słabo się orientuję jakie komendy powinny być lub nie.