Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Lector

Problem z kodem do instalatora

Recommended Posts

sprawdź teraz powinno być już ok, nr SN przypisany do Twojego konta

Posted (edited)

witam, mam problem z generatorem kodu, nie mogę wgrać polskiej wersji na zegarek stratos, proszę o pomoc i wskazówki,z góry dzięki 

kod.jpg

Edited by masa76

Po pierwsze dlaczego nie piszesz posta w odpowiednim wątku?

@masa76 i czemu się dziwisz skoro samemu go zablokowałeś?

Używając do tego celu innego konta, te samo IP i różnica 8 minut między próbami instalacji.

W tym tygodniu był dosłownie taki sam przypadek, został dany ban na oba konta oraz na wszystkie zegarki.

Posted (edited)

Tak, zgadza się , kupiłem zegarek sobie i swojej "kobicie" , ja startos ona pace. Z racji tego ze kumpel mial wcześniej te same zegarki poprosiłem o pomoc w tym temacie. Dziewczynie zrobił jakiś tydzień wcześniej i było ok, wiec tez chciałem. Przyszedł w sobotę No i tak próbowaliśmy od soboty. Od tego czasu mogły być logowania z tego samego IP, gdyż internet był udostępniany  na moje konto i jego. Logowanie jak zarzuciłem w ciągu 8 minut bo u niego było zablokowane wiec zalogowałem się na swoje aby zobaczyć czy na nim można. Tak to wyglada, czytałem ze ktoś tam pisał ze nie robi tego w celach zarobkowych wiec ja nie znam się na tym aby sobie zrobić a co dopiero aby na tym zarobić. mam nadzieje, ze da się z tego wybrnąć, nadal mam j.angielski w zegarku i wczoraj się już kobity śmiały ze wszyscy (pozostała trójka) maja j.polski a mnie zostanie angielski. Jest szansa na odblokowanie? Z góry dzięki 

Edited by masa76

Witam właśnie kupiłem zegarek i chciałem wgrać język Polski lecz wyskakuje mi

Zablokowany numer seryjny!

dexedox numer seryjny zegarka na którym próbujesz zainstalować ROM jest zablokowany.
W celu rozwiązania problemu napisz do nas na forum.

Problem z kodem do instalatora

Proszę o pomoc

Posted (edited)

Lector,  jest szansa na pomoc z Twojej strony i odblokowanie ?

Edited by masa76

Niestety nie, instalując ROM zgadzasz się z regulaminem instancji (link na dzielono przed wygenerowaniem kodu), jak również i na forum na górze w menu.

Jasno piszę tam iż na konto jest maksymalnie trzy numery (3 zegarki), a na forum można mieć jedno konto.

A tu ewidentnie jest złamanie tego regulaminu, bo mam dwa konta z tego samego IP.

Lector, pisałem Ci, ze kolega chciał pomoc, przyszedł do mnie i zalogował się na swoje konto żeby zmienić ten język. Później zaproponował abym sobie założył konto abym miał już swoje choć dla mnie to czarna magia. Może wykażesz trochę dobrej woli i zrozumienia. Nikt tu umyślnie nie miał zamiaru naruszać zasad, jesli się tak stało to zupełnie przypadkowo. Zegarek kupiłem dlatego, ze wlasnie on mi go polecił. Zapewniam, ze nikt tego nie robił zarobkowo. 

@masa76  zasady są jasne i jednakowe dla wszystkich, no może poza mną, bo to ja robię te Romy,

rejestrując się na forum pierwsze co robisz to zapoznajesz się z regulaminem, a kolega skoro taki skory do pomocy to powinien też ten regulamin znać i mięć świadomość ile zegarków już ma ogarniętych przy pomocy romów z tego forum.

Wszystko rozumiem ale tak tłumaczą się wszyscy, a potem się okazuje, iż połowa zegarków po 2 m-cach od wgrania Romu z PL trafia do nowych właścicieli, na forum udziela się zaledwie 5% zarejestrowanych użytkowników, jak widzisz jesteś jednym z wielu, który przyszedł po konkret a najprawdopodobniej wyjdziesz z niczym, bo u nas jak z kodeksem karnym , nie wiedza nie zwalnia z odpowiedzialności.

A teraz konkret, masz ostatnią szansę, przekonaj mnie, że piszesz prawdę, bo jak do tej pory wygląda to jak wiele innych tłumaczeń, z którymi miałem do czynienia, i oczywiście część z nich była kłamstwem by dostać to co użytkownik chciał.

Posted (edited)

Kaudii, Za szansę dziękuję, tylko tak naprawdę nie wiem co mogę więcej Ci napisać ,  chcesz to mogę zrobić jedno  zdjecie wszystkich zegarków tak aby było widać nr seryjny abyś nie myślał, ze skoro robiłbym zarobkowo to "rozwialo" je po Polsce. Tak jak pisałem kolega miał zegarek i swój kupiłem z uwagi, iż  mi go polecił (mogę tez podesłać rachunek) dostałem go w sobotę ale wcześniej już z nim rozmawiałem, aby pomógł ogarnąć zmianę języka w  nim. Wcześniej kilka dni zrobił tez mojej żonie pace'a. Wahałem się jaki wybrać bo stratos ma słabe kolory wyświetlacza , myślałem nad Apple Watch ale nie wiedziałem czy tak naprawdę taki zegarek mi przypasuje a nie chciałem wydawać majątku. Głównie chodziło mi o funkcje sportowe.( Jego żona z moja jeżdżą na rowerach i wrzucają całe trasy z zegarka) spodobało mi się to. Tak naprawdę to wczesniej nawet nie mailem pojęcia ze one nie maja menu w j.polskim. No i tak się stało , ze umówiłem się z kolega w sobotę wieczorem, po kilku browarach okazało się , ze coś to nam słabo idzie. Kolega stwierdził, ze weźmie swojego laptopa,( gdyż to okno niebieskie co wyglada jak - ms dos, na moim komputerze jest jakieś dziwnie małe a on ma większe - mieliśmy problem z odczytaniem któregoś numeru jaki się wyświetlił ) i przyjdzie w niedziele popołudniu . Tak tez się stało. Później wyszła ta blokada wiec powiedział abym zalogował się na swoje konto, gdzie także było zablokowane wiec napisaliśmy o tej blokadzie, resztę już znasz. Tu te logowanie z jednego IP, internet szedł udostępniany  z mojego telefonu. Ja nie jestem żadnym "gowniarzem" piszącym głupoty, mam 43 lata i jak widzisz nie zbyt dobrze na tym wszystkim się znam, gdybym miał sam to zrobić to na 100% zrezygnowałbym na początku. Mógłbym próbować Cię oszukać, sprzedać ten zegarek, kupić nowy i  założyć nowe konto ale czy tak naprawdę tak to musi być.  Nie wiem co tu mogę Jeszcze dodać, może masz jakieś pytanie konkretne to chętnie odpowiem abyś nie miał wątpliwości . 

Edited by masa76

@masa76 masz odblokowany nr s/n i konto, kolega również ma odblokowane konto oraz nr s/n swoich zegarków, ale każda następna kombinacja to nie odwracalny Ban w generatorze oraz na forum, miłej zabawy

Dziekuje bardzo, żadnych kombinacji nie było i za całą pewnością nie będzie. Jeszcze raz wielkie dzięki za zrozumienie i pomoc

Ja bym zrobił jeszcze tak, aby Twojej dziewczynie również odpalił instalacje na Twoim koncie, ona się nie uda z powodu blokady.

Ale nam w systemie pojawi się możliwość przypisania numeru na Twoje konto.

Lector, Byłoby fajnie, co mogę zrobić aby to zmienić i przypisać jej numer zegarka na moje konto?

Odpalić instalację będąc zalogowanym na swoje konto na forum.

W tedy pojawi się u nas w systemie Jej numer przy Twoim koncie.

Jak pisałem instalacja się nie uda, tak jak w Twoim przypadku.

Ale o to chodzi, my aktywujemy ten numer na twoim koncie, a dezaktywujemy na koncie kolegi.

Ok, dzisiaj wieczorem będę próbował . Ona oczywiście ma już j.polski w śwoim zegarku ale należy zacząć robić to od nowa rozumiem? Aby tylko jej nr seryjny Wam wyskoczył

Tak, no chyba ze zawsze kolega będzie odpalał ze swojego konta.

Ale jak sam widziałeś, instalacja/aktualizacja zegarka nie jest taka trudna. Odpalasz plik i postępujesz zgodnie z opisem.

Wolałbym aby była już przypisana do mojego konta, spróbuje dziś wieczorem ogarnąć swój i jej, dziękuje !

witam zakupiłem używany i dostałem taki komunikat

image.png.5f6dd266596dbadb0bd953c9a28d2af3.png

prosze o przypięcie do mojego konta tego numeru seryjnego

Witam.

Kupiłem Stratosa z wgranym ROMem by Kaudii. Nie mogę wgrać nowej wersji gdyż serial przypisany jest do poprzedniego użytkownika. Poproszę o odblokowanie.