Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Lector

Problem z kodem do instalatora

Recommended Posts

a co się pojawia na zegarku  ? bo powinien pojawić się fastboot by można było odczytać dane z zegarka i wygenerować kod, a skoro wisi i strona się nie otwiera to masz problem z sterownikami na komputerze jak większość , temat tyle razy wałkowany i ciągle to samo , nikt nic nie czyta tylko wszyscy liczą że się uda. Niestety tak to nie działa

jaki system na PC jakie sterowniki zainstalowane m czy bootloader odblokowany , bo w połowie przypadków nawet to nie jest zrobione

na zegarku nic się nie pojawia. Win 10 już raz wgrywałem rom na tych samych ustawieniach i sterownikach. Dziś niestety zegarek zwariował i dzieją się z nim dziwne rzeczy ( nie reaguje na przyciski, podświetlenie nie wyłącza się, na zegarku same przesuwają się tarcze itp.) stąd też próba wgrania nowszego ROMu

to w takim razie sam musisz to ogarnąć, nikt nie wie co jest tego przyczyną, może uszkodzony dock lub sam zegarek się uszkodził bo zachowanie tego typu niczego dobrego nie wróży, może wyłącz i włącz go, jak nie pomaga to z ustawień zrób powrót do fabrycznych i sprawdź czy mu pomogło albo rozparuj w aplikacji, to też spowoduje powrót do ustawień fabrycznych

Witam,

Próbowałem właśnie zainstalować znajomemu polski ROM, ale pokazała się informacja, że użytkownik jest zablokowany. Następnie założył sobie nowe konto na swojego e-maila i próbował to zrobić na swoim loginie, ale tym razem pojawia się informacja, że zegarek przypisany jest do innego konta. Mogę prosić o "przepisanie" na niego zegarka?

To ja Ci powiem, ze ten jest już piąty.

Drugie konto, z tego samego IP.

Pamiętam o trzech, jeden jest mój, a dwa znajomych, którym wczytywałem ROM, ponieważ miałem już w tym doświadczenie. Drugie konto założyłem dzisiaj z maila [email protected] i zgadza się, że było to robione z mojego komputera z mojego IP.  Robię to grzecznościowo, niezarobkowo i nie spodziewałem się, że są jakieś blokady na ilość zegarków, które można zaktualizować. Nie wiem jak mam Wam udowodnić, że to nie są żadne kombinacje. W tym momencie mam te wszystkie trzy zegarki przy sobie, więc może jest jakiś sposób na odblokowanie konta.

Edited by marclobo

Czy naprawdę uważasz, że chciałbym Was oszukać robiąc jednocześnie przelew z podziękowaniami za oprogramowanie? Czy chcąc nadużyć Waszego oprogramowania nie założyłbym innego konta i zrobił tego z innego IP? Proszę o kontakt na PW albo e-mail.

Posted (edited)

Witam,

Mam podobny problem, jak klikam "Akceptuję i instaluję" to wyskakuje "Problem z kodem do instalatora" (Zablokowany numer seryjny!).

Zegarek kupiony od kolegi, za pierwszym razem on wgrywał do niego soft.

Edit:

Wgrywanie softu dokończyłem z kolegą z jego konta ([email protected]), ale proszę przypisać go do mojego konta ([email protected]).

Dziękuję i pozdrawiam.

Wojciech K.

Edited by wojo78

Witam ..w jaki sposób mógłbym odblokować nr seryjny zegarka , ponieważ nie moge zainstalować romuu ?  z góry bardzo dziękuje i proszę o odpowiedz

Witam,

Mam ten sam problem. Zegarek został zakupiony jako używany na OLX. Potrzebuje asysty administratora. Pozdrawiam wszystkich.

Witam

Zakupiłem zegarek stratos 2 na olx, chciałbym wgrać język polski do niego i wyskakuje komunikat :
Saab numer seryjny zegarka na którym próbujesz zainstalować ROM jest zablokowany.
W celu rozwiązania problemu napisz do nas na forum.

Jedyne co wiem to menu jest po angielsku a wersja to 2.3.9.0

Proszę o pomoc

podczas probu instalacjo romu wyszło mi że 

Numer seryjny zablokowany!

muniak.konrad wykorzystujesz numer seryjny przypisany do innego użytkownika.

Posted (edited)

Kupiłem Pace na allegro. I to co koledzy powyżej.  Numer przypisany do innego usera a konto zablokowane.
Można prosić o przepisanie numeru na mnie?
To mój czwarty zegarek. 1 Pace, którego sprzedałem bo był brzydki. Potem 2 Stratos którego spaliłem, ale kupiłem 3 nowego którego używam i teraz kupiłem używanego 4 Pace tak do zabawy (za grosze bo z pękniętym ekranem). Właśnie ten ostatni Pace jest na innego usera.

BTW, kupiłem go z zablokowanym bootloaderem, wiec nie mógłby do niego wgrany inny soft?
6 kwietnia go odblokowywałem.
"

Użytkownik zablokowany!

adramel posiadasz blokadę w generatorze kodów, w dodatku wykorzystujesz numer seryjny przypisany do innego użytkownika.
W celu rozwiązania problemu napisz do nas na forum.

Edited by adramel

Witam, kupiłem Amazfit Stratos od brata, chciałbym zaktualizować soft, ale numer seryjny jest przypisany do jego konta. Czy jest możliwe przepisanie numeru seryjnego na moje konto?

Cześć @Kaudii®,

próbowałem wgrać nowy soft znajomej i dostałem informację "Numer seryjny zablokowany!". Prośba o przypisanie.

Pozdrawiam