Skocz do zawartości
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Lector

Problem z kodem do instalatora

Rekomendowane odpowiedzi

a co się pojawia na zegarku  ? bo powinien pojawić się fastboot by można było odczytać dane z zegarka i wygenerować kod, a skoro wisi i strona się nie otwiera to masz problem z sterownikami na komputerze jak większość , temat tyle razy wałkowany i ciągle to samo , nikt nic nie czyta tylko wszyscy liczą że się uda. Niestety tak to nie działa

jaki system na PC jakie sterowniki zainstalowane m czy bootloader odblokowany , bo w połowie przypadków nawet to nie jest zrobione

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na zegarku nic się nie pojawia. Win 10 już raz wgrywałem rom na tych samych ustawieniach i sterownikach. Dziś niestety zegarek zwariował i dzieją się z nim dziwne rzeczy ( nie reaguje na przyciski, podświetlenie nie wyłącza się, na zegarku same przesuwają się tarcze itp.) stąd też próba wgrania nowszego ROMu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to w takim razie sam musisz to ogarnąć, nikt nie wie co jest tego przyczyną, może uszkodzony dock lub sam zegarek się uszkodził bo zachowanie tego typu niczego dobrego nie wróży, może wyłącz i włącz go, jak nie pomaga to z ustawień zrób powrót do fabrycznych i sprawdź czy mu pomogło albo rozparuj w aplikacji, to też spowoduje powrót do ustawień fabrycznych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Próbowałem właśnie zainstalować znajomemu polski ROM, ale pokazała się informacja, że użytkownik jest zablokowany. Następnie założył sobie nowe konto na swojego e-maila i próbował to zrobić na swoim loginie, ale tym razem pojawia się informacja, że zegarek przypisany jest do innego konta. Mogę prosić o "przepisanie" na niego zegarka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A na ilu zegarkach już instalowałeś ROMy z tego forum?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja Ci powiem, ze ten jest już piąty.

Drugie konto, z tego samego IP.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Pamiętam o trzech, jeden jest mój, a dwa znajomych, którym wczytywałem ROM, ponieważ miałem już w tym doświadczenie. Drugie konto założyłem dzisiaj z maila [email protected] i zgadza się, że było to robione z mojego komputera z mojego IP.  Robię to grzecznościowo, niezarobkowo i nie spodziewałem się, że są jakieś blokady na ilość zegarków, które można zaktualizować. Nie wiem jak mam Wam udowodnić, że to nie są żadne kombinacje. W tym momencie mam te wszystkie trzy zegarki przy sobie, więc może jest jakiś sposób na odblokowanie konta.

Edytowane przez marclobo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy naprawdę uważasz, że chciałbym Was oszukać robiąc jednocześnie przelew z podziękowaniami za oprogramowanie? Czy chcąc nadużyć Waszego oprogramowania nie założyłbym innego konta i zrobił tego z innego IP? Proszę o kontakt na PW albo e-mail.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi