Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Brak opcji wyłączenia czujnika HR z nadgarstka podczas biegania czy jazdy na rowerze.

Ultramagnus
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie. 

Czy jest możliwośc dodania do softu opcji wylączania w Stratosie wbudowanego czujnika HR? Chodzi mi o opcje która jest tylko przy wyborze biegu terenowego.. a chodzi mi o to, ze teraz kiedy jest zimno zakladam zegarek na wierzch rekawa. Niestety podczas jazdy rowerem czy biegania nie można wyłączyć czujnika i niestety pokazuje on głupoty co odbija się na wszystkich statystykach i analizach treningu. Po wybraniu Trial Run jest w ustawieniach opcja wylaczenia czujnika.. Czy jest możliwosc dodania takiej opcji do innych dyscyplin? Chodzi mi głownie o bieganie i rower.

Ja nie chce pasa. Tym bardziej, że pas na bluetooth smart ale takze sluchawki bt drastycznie skaracają czas pracy baterii podczas treningu z gps. Nie byloby problemu gdyby czujnik nie pokazywal nic przez ciuchy nawet nie powinien.. a Stratos wlasnie sobie pokazuje rozne dziwne odczyty i stad pozniej głupoty we wszystkich wyexportowanychtreningach...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
 Share

• Create New...