Skocz do zawartości
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

_S_E_V_E_N_7

Zegarek nie reaguje na dotyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wczoraj odblokowalem bootloader na amazfit verge ma z pomocą jedej aplikacji która jest dostepna ru na forum w dziale poradniki. Od tej pory zegarek nie reaguje na dotyk nie da sie przesuwać palcem itp. Wyswietla tylko godzinę i reaguje na podnoszenie ręki żeby pokazac godzine , zrobiłem factory reset za pomoca tego uniwersalnego programu ale to tez nie pomogło zegarek dalej nie reaguje na dotyk. Bardzo prosze osoby które znają sie na tym o pomoc moze da sie cos jeszcze zrobić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to zostaje Ci popływać ,,po morzu " ale może pomoże poszukanie na stronie xda a masz w tym dziale znajdziesz też odpowiednie narzędzia https://forum.xda-developers.com/smartwatch/amazfit/fw-tool-amazfit-verge-stock-cn-chinese-t3881370

Albo od razu spolszczysz. 

https://forum.xda-developers.com/smartwatch/amazfit/paceficator-project-verge-3-0-15-0-rom-t3887306

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te spolszczenie to jest rom tak? Czy samo spolszczenie do romu?. I Jak rozumie to wszystko wgrac po przez adb odpowoednimi komendami?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tych linkach wszystko jest. Czytaj, naucz się i dopiero wtedy podejmuj się instalacji.

Nikt cię za rączkę nie poprowadzi, za mało osób ma verge. Jeśli kombinujesz to rób to z głową.🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, _S_E_V_E_N_7 napisał:

Te spolszczenie to jest rom tak? Czy samo spolszczenie do romu?. I Jak rozumie to wszystko wgrac po przez adb odpowoednimi komendami?

nie ma Romu z PL dla Verge, o czym ty piszesz, a ROM stock dla Verge znajdziesz na XDA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok , widzę Saratoga tłumaczenia ze Stratosa dodał do Verge, ale nie jest wszystko po polsku bo nie aktualizowałem mu plików od jakiegoś czasu, ale dzięki za info, nie śledzę dokładnie wątków od tego zegarka bo go nie mam i raczej nie będę miał :D , nie podoba mi się

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja go nabyłem miałem fajny kupon także poszło dużo poniżej 500, ale z drugiej strony kupiłem też nakładki case, które znacznie zmieniają wygląd bardziej w stronę pace bo te kolorowe przyciski i dwukolorowa obwaluta są brzydkie. Z drugiej strony jest o wiele mniejszy i zgrabniejszy w stosunku do pace.  Pewnie niektóre rzeczy są inne bo doszło na pewno dzwonienie. Z drugiej strony moja wersja już global ma instrukcję po polsku, tyle tylko że tłumaczenie jest dosyć niegramatyczne i mam nadzieję że ew. firm po polsku będzie lepiej przetłumaczony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

czyli moge od razu wgfrac te spolszczona wersje? na verge czy pierw musze jakąś podstawe wgrać ? a póżniej te spolszczenie . I jeszcze jedno pytanie czy moge wgrac rom tym uniwersalnym programem z waszego forum? tam jest funkcja wgrania innego romu niż Kaudi. Ok wgrałem niestety zegarek dalej nie reaguje na dotyk. To aż dziwne ,że jeden programik do odblokowywania BL uwalił w nim dotyk 

Edytowane przez _S_E_V_E_N_7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie na jakim etapie znikł dotyk?

Po wpisaniu kodu z maila czy wcześniej?

Trudno nam coś doradzić, bo nikt z nas nie posiada owego zegarka.

Napisz może w wątku z ROMem na XDA, może ktoś miał podobny przypadek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Podczas zrobienia tymczasowego roota ponieważ chciałem wymusić kod qr do sparowania zegarka. Zamiast kodu pojawił sie strasznie rozmazany obraz na wyswietlaczu zegarka dopiero jak zrestartowalem zegarek to obraz sie naprawił ale juz dotyk niestety nie.

Edytowane przez _S_E_V_E_N_7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz całkiem ładny przycisk do papieru 🙂………. Sorry.

Tak jak pisał @Lector ciężko nam pomóc bo nie mamy verge. Wszyscy czekają na następcę stratosa...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumie tego jak można napisac przycisk do papieru. Wszystko sie może zepsuć nawet smartwach samsunga czy garmina za grubą kasę. Ja nie potrzebuje takich odpowiedzi. Potrzebuje pomocy. Musiałem na niego odkładać pieniadze i dla mnie jest to bardzo ważne. Generalnie pisze juz z chinczykiem . ewentualnie założę spór o zwrot pieniedzy oczywiscie zegarek odesle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorry, ale ja nie rozumie jak można zacząć modyfikować system w zegarku na który się ciężko pracowało nie mając o tym pojęcia. Ja osobiście jeszcze przed dostawą zegarka miałem juz wszystko przygotowane i przeczytałem setki postów na xda, również o tym jak sobie poradzić jak coś pójdzie nie tak. I wież mi nie byłem i nie jestem alfą i omegą, po prostu się do tego dobrze przygotowałem. Dlatego każdemu doradzam by czytał, czytał i czytał by później nie było takich sytuacji.

Nie sądzę by uwzględnił reklamacje skoro odblokowałeś boodloader i grzebałeś w systemie instalując root. To w 99% przypadków przekreśla jakąkolwiek reklamację. Ale pewnie się mylę 🙂

Powodzenia.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@_S_E_V_E_N_7 a wgrywales oryginalny soft, bo ja już nie do końca to rozumiem.

Aczkolwiek @Axon ma rację, zdobycie podstawowej wiedzy jest niezbędne do tego by rozpocząć zabawę, ja 2 lata temu kupując pierwszego Pace też zanim dotarł miałem wszystko na kompie gotowe i przygotowane do dalszych działań.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten filmik z YouTube to twój zegarek? 

a nie wygrywaleś czasem jakiegoś innego romu, bo to co najmniej dziwne by tak się stało po chwilowym roocie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak widać jest Polski, więc ROM nie oryginalny.

Też bym próbował powrót do oryginału.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro na xda nie ma to nie znajdziesz.

Zainstaluj CN, po tym możesz zmienić język na EN. Nawet na forum jest informacja jak to zrobić. Najważniejsze to powinno być dla Ciebie teraz przywrócenie zegarka do życia a nie język.

Mały Edit:

Jest us stock na verge, poszukaj - WYSIL SIĘ TROCHĘ......  Podpowiedź poniżej.

([FW TOOL] | Amazfit Verge | Stock US/Global/International Firmware Installer 3.2.0.7)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zagadam z Saratogą by udostępnił wersję Stock, skoro robi Rom Multi to na pewno dysponuje oryginałem international

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Kaudii jest stock,  tak jak napisałem w edycji postu powyżej. I z tego co piszą to nawet działa ota.

Tylko komuś się tu nie chce czytać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale ty piszesz o CN, a ja o Global/International :D

edit:

a sorry nie zauważyłem, że piszesz w jeszcze wcześniejszym poście

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi