Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Amazfit Pace problem z wyświetlaniem kontaktów i sterowaniem muzyki


Kuba.fryc
 Share

Recommended Posts

Witam 

Mam problem z Amazfitem Pace z Romem 2.6.4.2. Mianowicie chodzi o to z przy wyświetlania połączeni nie pokazuje mi żadnych danych rozmówcy. 

Inny problem polega przy odtwarzaniu muzyki z telefonu. Na zegarku wyświetla się komunikat o odtwarzaniu natomiast nie magę nic zrobić tz. zatrzymać odtwarzanie, przełączanie utworów, ściszanie i podgłaśnianie. 

Koledzy jak to naprawić? 

Edited by Kuba.fryc
Link to comment
Share on other sites

U mnie podobnie tylko ze muzyka normalnie działa. Można normalnie wszystkim sterować z zegarka, jedyny problem to z połączeniami jak ktoś dzwoni wyświetla tylko numer bez nazwy. Uprawnienia w aplikacji wszystkie włączone( nawet te systemowe) numery zapisane na koncie google +... zmienione na 0..., rozłączone z innymi kontami, restart telefonu i zegarka i dalej nic, na oryginalnym romie pokazywało połączenia nieodebrane teraz na 2.2.0 by Kaudii nie pokazuje. Nie mam juz pomysłów co jeszcze można zrobić żeby ta podstawowa funkcja zegarka działała prawidłowo.

Link to comment
Share on other sites

  • Developer

U większości działa, i zapewniam że ma to związek z uprawnieniami, sam tak kiedyś miałem, czasami jest związane z telefonem i niestety z balaganem w nim, też to przerobiłem musiałem wówczas moje Mi5 potraktować Miflashem, dopiero po tym zabiegu i ustawieniu uprawnień zadziałało.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...