Skocz do zawartości
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Lector

Telefon dla żony

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, żona ma aktualnie Xiaomi Redmi 3 (zwykły bez czytnika linii papilarnych), nieraz zdarza się ze nie chcę się ładować - jakby robiło się zwarcie (wnioskuje bo mam kabel z kontrolą LED i ledy gasną). Zauważyłem ze pomaga (naprawia się) po podłączeniu do komputera a nie ładowarki, zaczyna ładować i już można przepiąć pod ładowarkę.

Na duży plus to spora bateria, przy dość nie dużym ekranie.

Pomyślałem ze może bym jej coś nowego zakupił, ale nie wiem co wybrać.

W fajnych cenach jest Redmi 4 i Redmi 4 Note również z bateriami powyżej 4000mAh, ale bardzo fajnie wygląda Redmi 5.

Jest tam większy ekran, mniejsza bateria i chyba słabszy procek (tak mi się wydaje).

Więc prosiłbym o wasze opinie na temat tego nowego modelu, który duży plus u mnie łapię za wygląd i klawisze ekranowe, które zawsze w serii Redmi nie są podświetlane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego nie wiem za wiele na temat 5, ale wiem dość sporo na temat note 4. 

Sam używam Note 4 Black natomiast narzeczona Note 4X Gold oba 3/32

Pomimo 5.5 telefon jest naszym zdaniem w sam raz. Podświetlane klawisze to chyba w Redmi 4A brakuje. 

Do tego bateria. Sam wyciągam 9 godzin SOT i ładuje co dwa dni. Nie miałem tego doznania dość dawno już ;-)

Seria 5 wydaje się być okrojonym note 4 w nowej obudowie. Porównaj czy żonie leży bardziej wygląd (co moim zdaniem i tak Note 4 Gold wygrywa) czy może funkcjonalność. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Postanowiłem zaryzykować i kupiłem RedMi Note 4 w wersji Global Gold 4/64 więc z pasmem B20.

Telefon kupowałem w "ciemno" jako niespodzianka dla żony :) więc mam nadzieje ze będzie jej pasować i mnie z chaty nie wywali. :P

Telefon dziś dotarł, już odblokowałem i oraz wgrałem Xiaomu.EU

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi