Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

sparowanie zegarka

milena
 Share

Recommended Posts

Cześć wszystkim.

Kupiłam nowy telefon i chcę sparować go z Amazfitem. Z poprzednim telefonem nie było problemów, ale tutaj to jakieś szaleństwo. Ale wracając do temu:  pobrałam z sklepu googla aplikację Amazft Watch (miałam ją na poprzednim telefonie i było ok). Zainstalowałam i nie mogę sparować telefonu z zegarkiem. Nie wiem jak wymusić kod QR w zegarku. Tak przejrzałam forum, ale zazwyczaj podawane są opcje: "zainstaluj oprogramowanie na zegarku od nowa".

Mogę się z zegarkiem połączyć przez stary telefon - czy tam da się wymusić jakoś QR do połączenia?

Albo ktoś ma inny pomysł poza instalacją na nowo wszystkiego w zegarku?

• Developer

wystarczy poszukać, ludzie co z wami, ciężko zajrzeć do działu poradniki, ktoś czyta w ogóle to co jest na forum, czy robimy to dla siebie samych, bo skoro tak to chyba przestaniemy, swoim lenistwem nie szanujecie nas, to przykre

Każdy następny post w tym stylu kończy się banem użytkownika na miesiąc lub do odwołania, zabawa się skończyła, bo to zakrawa już na plagę lenistwa, jak nie macie ochoty czytać to lepiej się nie rejestrujcie a wręcz omijajcie to forum bo lekko nie będzie

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

adblock-th.png

Our forum lives up to the advertisements displayed.
To browse the content of our forum, please disable AdBlock.

I accept