Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Problem z xiaovv outdoor ptz camera 2k

Sycyl
 Share

Recommended Posts

Cześć, mam problem z kamera jak w tytule. 

Model:xvv-3630s-p1

Udalo mi się dodać kamerę do aplikacji, lecz przy próbie wejścia/ załadowania obrazu, ładuje się tylko do 91% i staje. 

Resetowanie do ustawień fabrycznych nie pomaga, zmiana WiFi na 3 różne routery też nic. 

WiFi oczywiście 2,4, aplikacja xiaomi home zmodyfikowana. 

Ktoś się spotkał z takim problem i wie jak go naprawić? Z góry dziękuję za sugestie/pomoc.

• Developer

wiekszosc urzadzen dziala w modzie na wszystkich regionach, ale sa wyjatki. ta kamera (i wiekszosc nowych modeli kamer) to wlasnie taki wyjatek. sparuj ja na regionie cn i bedzie ci dzialac. na innych regionach nie bedzie.

2 godziny temu, razo napisał:

Przy okazji zapytam czy nowa wersja magnetic 2k zadziała na eu?

A jest jakaś nowa wersja magnetic mount? Czy chodzi o magnetic mount 1080p? Ta zadziała.

Edited by FromWp

• Developer

@FromWp masz 2k magnetic na eu (hlc7, bez zaslepki na sd)? jeszcze mojej nie przenosilem z cn, bo z tego co widze to wersja global raczej bedzie miala inny model (hlc8), wiec pewnie zmienie jak sie pojawi w mi home.

co do listy to china only to generalnie:

- urzadzenia IR (bo api IR jest tylko na cn), z wyjatkiem najstarszego modelu, ktory obsluguje w modzie tylko klonowanie, a nie piloty z bazy

- wiekszosc wideo dzwonkow (z wyjatkiem chyba 1 modelu) i wiekszosc nowych kamer, ale po aktualizacji fw tez czesc starych kamer dostaje p2p miss, ktore dziala tylko na regionie oficjalnym

- wiekszosc nowych sensorow zigbee3

- kilka urzadzen (listwa zasilajaca) z problemem firmware, ktore ignoruje region z api i zawsze podpina sie do cn

Na modzie usunąłem kamerę, zmieniłem na region cn i teraz nie mogę dodać kamery. Odinstalowałem moda, zainstalowałem oryginalna i to samo. 

Jakieś rady? @rezmus

Po wielu próbach udało się dodać i na regionie cn to samo. Dochodzi do wczytywania na 91% i koniec 

Edited by Sycyl

Dzięki udało się. 

Teraz mam inne pytanie, mam kilka kamer na region pl i kilka na cn dlatego mam modowana aplikacje aby nie przelaczac pomiędzy regionami. Jeśli ta kamera działa tylko na regionie cn to zostaje mi tylko przełączanie? Czy jest inny sposób aby dostawać np powiadomienia że wszystkich kamer? 

7 godzin temu, Sycyl napisał:

Czy jest inny sposób aby dostawać np powiadomienia że wszystkich kamer? 

No to zostaje sklonowac Xiaomi home i na jednej być zalogowanym na serwerze eu a na drugiej zalogować się na Chiny. Wtedy powiadomienia będą z wszystkich kamer.

• Thanks 1