Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Żarówki

Piotrmajchrzyk
 Share

Recommended Posts

Cześć, jestem tu nowy jak i w świecie smart domu stąd moje pytanie…Mam zestaw Xiaomi mi smart sensor set (centralka gateway 2, czujniki ruchu, otwarcia okien/drzwi), kamerę imilab ec2, czujniki temperatury i do tego chce dokupić żarówki. Zalezy mi na automatyzacji, „włącz kiedy wykryje ruch”, „zmień kolor na … gdy wykryje ruch” oraz sterowaniu nimi przez telefon (apka mi home)
1. Czy żarówki potrzebują łączyć się z bramką (której nie mam) czy po prostu mogę podpiąć je pod aplikacje mi home?

2. Czy te żarówki działają bez problemu w aplikacji mi home? 

interesują mnie głównie te:

C4E27A4B-8CC8-4804-B24C-A1E3901CB727.jpeg

3042CF02-F882-4288-87E8-E8FD3CCEBF0A.jpeg

3557BB95-7C65-4F2E-9A17-4D20E659C017.jpeg

Bluetooth nie potrzebują, czyli bramka nie potrzebna. Tylko czy będa działać z Mi-home to trudno powiedzieć. Nie wszystkie Yeelighty działają. W Mi-Home można zobaczyć jakie są dostępne, ale rozszyfrowanie nazw, która jest która nie jest łatwe. Mam jedną która łączy się z Mi-home ale tylko z serwerem china.

Bluetooth nie potrzebują, czyli bramka nie potrzebna. Tylko czy będa działać z Mi-home to trudno powiedzieć. Nie wszystkie Yeelighty działają. W Mi-Home można zobaczyć jakie są dostępne, ale rozszyfrowanie nazw, która jest która nie jest łatwe. Mam jedną która łączy się z Mi-home ale tylko z serwerem china.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
 Share

• Create New...