Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Kaudii®

[ROM] WOS 2.0 PL 1.3.0 by Kaudii

Recommended Posts

Witam, dopiero zaczynam obaczajać forum ale z braku czasu miałbym takie szybkie pytanko:
Planuję kupić ten zegarek dziewczynie, wgrać mu ROM z tego tematu i... czy to koniec? Tzn czy zegarek będzie w pełni bezobsługowy i bezproblemowy? Nie będzie problemu z apką na iOS, jakimiś powiadomieniami o aktualizacje FW po której wszystko padnie itp? Co z aplikacjami z tematu "Aplikacje PL dla Pacefied Rom", czy one już są spolszczone i wbudowane w ROM?

Oraz tak dodatkowo, istnieje na forum jakaś baza aplikacji/gierek działających poprawnie na Amazficie? Gdzieś kiedyś widziałem na YT tego typu modyfikacje ale tu na forum w tym dziale się nie spotkałem.

Dzięki i pozdrawiam :)

14 godzin temu, Ari93 napisał:

Witam, dopiero zaczynam obaczajać forum ale z braku czasu miałbym takie szybkie pytanko:
Planuję kupić ten zegarek dziewczynie, wgrać mu ROM z tego tematu i... czy to koniec? Tzn czy zegarek będzie w pełni bezobsługowy i bezproblemowy? Nie będzie problemu z apką na iOS, jakimiś powiadomieniami o aktualizacje FW po której wszystko padnie itp?

Wszystko będzie OK. Co do innych aplikacji to osobiście nie używam.

witam wszystkich

mam nadzieję że nie polegnę w tej walce 😀

Mnie brakuje sterowania Powerampem. W oryginalnym Romie była apka i działała. W tym pojawia się panel startujący ale nie działa. W oryginalnym Romie była zakładka włączająca sterowanie  odtwarzaczem na telefonie tu jej nie mogę znaleźć. 

Zna ktoś jakąś aplikację do sterowania odtwarzaczem w telefonie? 

To sprawdź dobrze, bo na pewno nie brak w tym romie tej funkcjonalności,  bo jej nie usunąłem. 

Cześć,

Przepraszam jeśli trochę nie na temat, ale idzie do mnie Pace z polskiej dystrybucji, i chciałem się zapytać czy są jakieś wymierne korzyści z instalowania powyższego CFW? Czy dodaje jakieś nowe funkcjonalności, czy są to głównie kwestie optymalizacyjne?

Daje język Polski, bo nawet Pace, te z Polskiej dystrybucji aktualnie go nie mają.

Za jakiś czas się pojawi oficjalnie PL, a tak masz EN i kilka innych języków do wyboru bez Polskiego.

Sprawdź jak będzie działać na oryginalnym ROMie, jak będzie Ci czegoś braknąć lub coś Ci nie będzie pasować. To zapytasz się i jak będzie inaczej to sam podejmiesz decyzję czy zmienić czy nie.

Posted (edited)

Witam

W trakcie wgrywania wywaliło błąd "too many links", ponownie wygenerowałem link, wkleiłem i poszło, ale zegarek się zresetował i uruchomił system. Wymusiłem tryb fastboot i niby poszło ale już wisi ponad pół godziny na "kopiowanie plików do zegarka i nic się nie dzieje. Co dalej robić odłączać? Resetować? Czekać?

Zaryzykowałem zrobiłem restart po czym ten sam problem:
 FAILED (status read failed (Too many links))

Reboot samoczynny  i zegarek się uruchamia

Edited by sansai

Zacznij wgrywać i nie przejmuj się tym komunikatem on jest normalny no może mulący ale tak ma być

tylko po tym komunikacie jest reboot i uruchamia się normalnie, jak wymuszę przez ADB fastboota to niby zaczyna wysyłać pliki do zegarka ale przez godzinę nic się nie dzieje - cały czas wysyłanie plików i nic więcej

Witam wszystkich serdecznie. Zarejestrowałem się na forum ponieważ zaczynam przygodę ze smartwatchem, a konkretnie z Amazfit Pace.

W pierwszej kolejności po wyjęciu z pudełka postanowiłem, że wgram powyższy ROM. Wszystko pykło bezproblemowo za pierwszym razem.

Wielki ukłon dla wszystkich, którzy są zaangażowani w tworzenie tych modyfikacji. Jesteście MEGA. 

Dziękuję i pozdrawiam

• Like 1

Posted (edited)

Kolejne podłączenie i niestety zegarek przestał się wykrywać w systemie, myślę wina sterowników instaluję, wciąż nic. Okazało się że brak mu ładowania- sprawdzone na kilku kablach USB i nic.Podłączany pod kompa i ładowarkę nic nie pomaga

Ma ktoś jakiś pomysł bo zegarek nowy z X-komu a bootloader odblokowany i Root wgrał się przy próbie wgrania nowego softu więc gwarancja chyba odpada :(

OK. Udało się rozwiązać problem :) Padnięta była stacja ładująca, czy jak to nazwać. Na koncie ma tylko 2 ładowania a już nie działa. Na szczęście miałem od kogo pożyczyć. Przy okazji wrzuciłem WOS. Faktycznie poszło bez problemu. Po prostu część instalacji idzie przez Fastboot a część przez ADB. 

Dzięki za pomoc i sofcik PL :)

Edited by sansai

może mi ktoś podesłać gotowy link z tym roomem WOS_2.0_PL_1.3.0 bo nie mogę znaleźdź. Z góry dziekuje

a po co ?  przecież zegarek po instalacji romu zgodnie z instrukcja czyli po rozparowaniu powinien odpalić się z kodem na ekranie

• Like 1