Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Kaudii®

[ROM] WOS 2.0 PL 1.3.0 by Kaudii

Recommended Posts

Panowie, wszystko śmiga. Wcześniej wgrywałem wszystko ręcznie a dzięki Wam teraz zajęło mi to parę kliknięć. Piękna robota. Wielkie dzięki!

• Like 1

Dzień dobry.

Jestem nowym użytkownikiem tego  zegarka . Mam jednak pewność , że ta aplikacja zadziała.

mam prośbę o pomoc po podłączeniu wyświetla się na zegarku ikonka i napis fastboot komputer  nie rozpoznaje urządzenia mogę jakoś zresetować sam zegarek?

wyłącz i włącz zegarek poprzez przytrzymanie przycisku Power, uruchomi się normalnie, a co do Fastboot zainstaluj prawidłowe sterowniki na PC

Witam właśnie wgrałem rom z pierwszej strony postu. Wszystko przebiegło ok ale jak wchodzę w info o wersji zegarka to pokazuje 2.6.1.0 PL_1.1.2. Wydaje mi się że taki miałem. Tak ma być?

2 minuty temu, debuger napisał:

ale dlaczego?

Nikt nie wie

3 minuty temu, debuger napisał:

komunikaty były ok

najwidoczniej nie skoro się nie zainstalowało, musiało coś być nie tak, uruchom instalator jeszcze raz i porób screeny z instalatora lub nagraj filmik

Logiczne :)

Ok uruchomiłem ponownie. Wszystko szło ok. do czasu

6.jpg

Jednak na zegarku jest uruchomiony proces Updating..

i stoi na jakiś 3/4 paska

Poprzednio nie było takiej sytuacji.

Edited by debuger
Dziwne...w koncu sie zrestartował. Nie wiem czy to normalne...jest nowa wersja 2.6.4.1 PL_1.3.0. Czy to normalne że wszystko zostało. Tzn. dane i chociażby tarcze?

wskazuje na utratę połączenia z zegarkiem, a wcześniej nie było  nic na zegarku ? na 3/4 stoi przez chwilę

nie pisz posta pod postem, proszę edytować jeśli nikt jeszcze nie odpisał

Dziwne...w koncu sie zrestartował. Nie wiem czy to normalne...jest nowa wersja 2.6.4.1 PL_1.3.0. Czy to normalne że wszystko zostało. Tzn. dane i chociażby tarcze?

tak możliwe, jeśli nie zrobiłeś FR na początku jak zalecałem, w przeciwnym razie nie ma takiej opcji

Sorry, ale nie napisałeś w instrukcji z pierwszej strony nic o FR. Generalnie robiłem update bo zegarek zaczął szwankować. NP. wyłącza sie przy ok 50 % stanu baterii. Czy ktoś zgłaszał podobne problemy? Uruchamia sie dopiero po podłączeniu do ładowania. Czasami pokazuje wtedy stan baterii 0% a czasami te sprzed wyłączenia, czyli ok 50%. Prawdopodobnie to nie miejsce o pisaniu o tego rodzaju problemach.

ale napisałem o rozparowaniu z telefonem, a gdybyś to zrobił to na zegarku wykonuje się automatycznie  FR

co do baterii to raczej nie kwestia softy a sprzętowa awaria , ale poobserwuj jeszcze ten problem

Rozparowałem zegarek w aplikacji na telefonie. Ok, to zegarek Żony a wiadomo....tam ma działąć albo do kosza :) Poobserwujemy czy coś to pomogło. Dziekuję bardzo za pomoc.