Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Xiaomi PACE - bateria trzyma 1-1,5 dnia

michciu94
 Share

Recommended Posts

Witam!

Mam problem z Xiaomi PACE. W zegarku nie pływałem, nie używałem na saunie. Trochę w nim biegałem więc miał kontakt z potem, mycie naczyń etc. ale zawsze uważałem, żeby go nie zanurzyć. Jest odblokowany, próbowałem przeróżnych softów i na każdym to samo - w trybie samolotowym również, więc stawiam na problem z hardwarem.

Czy jest jakiś sposób aby spróbować to naprawić w warunkach domowych? Czytałem na anglojęzycych forach, że woda z potu potrafi wejść przez otwór mikorofonowy, ale w jaki sposób to spróbować naprawić?

• 4 weeks later...
  • 2 months later...

Nie wiem na ile wiarygodna jest ta apka "bateria" ale takie mam odczyty. Prąd w baterii praktycznie znika w oczach.

Wgrany kolejny nowy ROM PACE_US_PL_2.0.0_by_Kaudii

Ciul wie co mu odbiło. Wczoraj jeszcze się bawiłem  i robiłem factory reset oraz wgranie innego oprogramowania,  nic to nie dało, 85% naładowania wczoraj ok 14:00, z rana dzisiaj  8:45 i miałem 25%.

Znalazłem w necie jeszcze taki wątek, w którym opisują że pojawia się korozja na mikrofonie i barometrze i to może powodować szybki spadek prądu w baterii.

https://forum.xda-developers.com/smartwatch/amazfit/amazfit-pace-teardown-probably-cause-t3791379

IMG_4004.JPG

IMG_4005.JPG

IMG_4006.JPG

IMG_4007.JPG

Edited by gl4zek

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
 Share

• Create New...