Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Darius

Język polski lub angielski w chińskiej wersji

Recommended Posts

Jeżeli jest już wersja z angielskim, to możesz spróbować przedstawić język.

Przyda Ci się do tego

Jest tam opcja zmiany języka.

Dzięki. Przestawienie na polski ustawiło zegarek na angielski, więc i tak jest dobrze. Wygląda, że wszystko działa.

dlatego, że polski w Romach custom jest zapisany jako en_pl czyli region angielski a język polski, stąd taki stan rzeczy, a że w oryginalnym Romie nie ma takiego języka ustawiony został en

• Like 1

Teraz wiemy że działa to też na verge. Choć i tak mnie to nie przekonuje do jego kupna ????

Ja oczywiście też nie mówię stanowczo nie. Może jak przymierzę na rękę to się przekonam.

A mnie kusi, bo wygląd jest dla mnie na drugim miejscu. I liczy się przede wszystkim funkcjonalność, czas który przeznaczę, stracę na nową zabawkę. 

Mnie w tej chwili nie przekonuje żaden, ani Verge, ani Stratos, ani Pace.

Poczekam na Bip, aż im się w końcu uda wydać dopracowany zegarek :D

A jeżeli chodzi o Verge to uszedłby gdyby nie ten ekran. Traci dla mnie najważniejszą role, czyli rolę zegarka - po co mi nieaktywna tarcz. Rozumiem taki zabieg, gdyby jeszcze trzymał baterię dwa tygodnie.

Co do ceny to zapłaciłem za niego dokładnie 635,97zł 

Tarcza rzeczywiście może być irytująca, zwłaszcza jak ktoś się przesiada z aktywnej, jednak wydaje mi się, że jest to kwestia przyzwyczajenia.

W zamian otrzymujemy doskonałą jakość obrazu, naprawdę robi wrażenie. Dodatkowo działa bardzo precyzyjnie na ruch ręki, więc już na drugi dzień nie stanowiło to dla mnie problemu.

Screenshot_20181220-084207.thumb.jpg.20fad0f06daa04035cb2f5c4b261d53e.jpg

Witam 

JA nabylem go za ok 540zl ale z tym ekranem jest faktycznie tak ze jest opcja Screen Lock - Low Light /OFF wtedy on tarczy wygasza ale zostaje element wskazowek oraz wyswietla ale lekko przygaszone cyfry godziny ale oczywiscie nie jest to always on screen

Jak ktos ma jakies pytania to pytajcie - jestem wtrkacie testow bateri itd.:-) z tego co widze obecnie bez ciaglego polaczenia bluetooth z zegarkiem - wytrzmuje ok 7dni    

to mój Stratos  z połączeniem 24h / dobę wytrzymuje 7 dni z powiadomieniami z około 15 aplikacji :D, kiedyś sprawdziłem ile bez połączenia z telefonem , wytrzymał ponad 11 dni :D więc różnica znaczna

Apropo j. polskiego Verge ma już polski.... W instrukcji dla wersji global

IMG_20190109_194210.jpg

IMG_20190109_194244.jpg

Edited by pawelt