Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

komputer nie widzi zegarka

Recommended Posts

Witam wszystkich potrzebuje pomocy dodam ,ze z pace takiego problemu nie ma. A więc po podłączeniu do komputera stratosa wywala komunikat tak jak na załączonych screnach minimal adb 1.4.3 zainstalowany . Może sie ktoś spotkał z takim problemem parowanie było ponawiane na dwóch komputerach i różnych portach usb poniżej dodaje zdjęcia Ps: robiłem restarty zegarka oraz komputerów nic nie pomogło.

stratos 2.jpg

stratos.jpg

Edited by _S_E_V_E_N_7

Usuń, to urządzenie, odinstaluj sterowniki adb. Zrestartuj komputer, Wyczyść rejestr za pomocą np. ccleaner'a. Zrestartuj komputer. Zainstaluj sterowniki adb 1.4.3. albo najnowsze ze strony u mnie na 1.4.3. nie działał tryb fastboot. Zrestartuj komputer. Podłącz zegarek do stacji. Po podłączeniu zegarka do stacji podepnij pod gniazdo usb możesz spróbować w innym niż wcześniej.

Też miałem ten problem.

Z zegarkiem wszystko ok.

Musisz go odpiąć od pc ,przytrzymać przycisk zasilania aby wyjść z fastboot ,wyczyścić styki ,zreinstalować sterowniki ,podpiąć zegarek i przejść do fastboot przez adb shell reboot bootloader. Wtedy nie oddychająć i wykonując lekkie ruchy odblokować bootloader wg instrukcji.

U mnie winne były sterowniki.... widział/ nie widział, ale ładował bez przerywania z portu USB komputera... po wywaleniu (miałem minimal....) i zainstalowaniu adb setup 1.4.3 jest ok. Dziwną sprawę mam tylko z Apk Instalerem.... widzi zegarek, aplikacje instaluje, ale nie widzi zainstalowanych aplikacji w zegarku.... tak więc nie mogę nic odinstalować (ale póki co nie mam takiej potrzeby)

Także Kaudii najwyraźniej wie o czym pisze ;) nie polecając minimala....