Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

komputer nie widzi zegarka


_S_E_V_E_N_7
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich potrzebuje pomocy dodam ,ze z pace takiego problemu nie ma. A więc po podłączeniu do komputera stratosa wywala komunikat tak jak na załączonych screnach minimal adb 1.4.3 zainstalowany . Może sie ktoś spotkał z takim problemem parowanie było ponawiane na dwóch komputerach i różnych portach usb poniżej dodaje zdjęcia Ps: robiłem restarty zegarka oraz komputerów nic nie pomogło.

stratos 2.jpg

stratos.jpg

Edited by _S_E_V_E_N_7
Link to comment
Share on other sites

Usuń, to urządzenie, odinstaluj sterowniki adb. Zrestartuj komputer, Wyczyść rejestr za pomocą np. ccleaner'a. Zrestartuj komputer. Zainstaluj sterowniki adb 1.4.3. albo najnowsze ze strony u mnie na 1.4.3. nie działał tryb fastboot. Zrestartuj komputer. Podłącz zegarek do stacji. Po podłączeniu zegarka do stacji podepnij pod gniazdo usb możesz spróbować w innym niż wcześniej.

Link to comment
Share on other sites

Też miałem ten problem.

Z zegarkiem wszystko ok.

Musisz go odpiąć od pc ,przytrzymać przycisk zasilania aby wyjść z fastboot ,wyczyścić styki ,zreinstalować sterowniki ,podpiąć zegarek i przejść do fastboot przez adb shell reboot bootloader. Wtedy nie oddychająć i wykonując lekkie ruchy odblokować bootloader wg instrukcji.

 

Link to comment
Share on other sites

U mnie winne były sterowniki.... widział/ nie widział, ale ładował bez przerywania z portu USB komputera... po wywaleniu (miałem minimal....) i zainstalowaniu adb setup 1.4.3 jest ok. Dziwną sprawę mam tylko z Apk Instalerem.... widzi zegarek, aplikacje instaluje, ale nie widzi zainstalowanych aplikacji w zegarku.... tak więc nie mogę nic odinstalować (ale póki co nie mam takiej potrzeby)

Także Kaudii najwyraźniej wie o czym pisze ;) nie polecając minimala....

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
 Share

×
×
  • Create New...