Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

AmazFit Watch - Disconnected

adramel
 Share

Recommended Posts

Witam

Zaczął mi się rozłączać zegarek. W zasadzie tak nagle. Zrobiłem sobie nową tarcze w wfz i po uaktywnieniu tej tarczy co kilkanaście minut zegarek rozłącza się z telefonem. Nigdy wcześniej tak się nie działo. Dopiero po resecie, albo wejściu w Ustawienia/Połączenia/BT odzyskuje połączenie z telefonem (wygląda że BT jest wyłączony i dopiero po wejściu w ustawienia zegarek go włącza). I dzieje się tak na każdej tarczy, apk również. Ustawiłem tarcze w apk na noc, zresetowałem zegarek. Załapał połączenie. W nocy automatycznie wszedł w tryb offline i nad ranem wyszedł z tego tryby. Połączył się i tak po ~40 minutach znowu zgubił połączenie.
Tarcze wfz raczej nie mają wpływu na stabilność połączenie, wiec co się mogło stać? Co mogę zrobić prócz wgraniu softu na czysto?

System Kaudii 2.0.41.0 PL 2.2.0

Wgrałem nowszą wersję twojego romu. Jak na razie na tarczach apk jest ok, nie rozłącza sie. Jutro spróbuje z moją piękną tarczą;)
Przy okazji wrzuciłem TWRP i wykonałem kopie świeżego systemu by w razie czego przywrócić.
BTW, jakich problemów? Problem tylko ten jeden - z rozłączaniem. 
Owszem, jest kilka rzeczy które widziałbym inaczej rozwiązanych, ale to raczej nie są problemy.

• 2 months later...

Podepnę się pod temat.

Od jakiegoś czasu zauważyłem że spadł zasięg bluetooth między zegarkiem a telefonem, kiedyś mogłem być na piętrze w domu i miałem zasięg, teraz idę do łazienki i zegarek jest oddalony o ok 6m wraz ze ścianką działową od telefonu i znika połączenie. Najlepsze jest to, że jak zrobię test własny w laboratorium i sprawdzę połączenie bluetooth to często jest tak, że zegarek znajduje telefon, ale połączenia nie ma. Długo te się łączy z telefonem po rozłączeniu z powodu odległości, czasami po wybudzeniu telefonu nic się nie dzieje, dopiero odblokowanie powoduję że się łączy. Telefon to Mi Mix 2S, uprawnienia wszystkie są, czyszczenie danych aplikacji bluetooth też było, fr telefonu był, fr zegarka i wgrywane inne Romy też były. Ktoś ma jeszcze pomysł co może być?

Napiszcie jak u Was to wygląda z zasięgiem i rozłączaniem.

• 3 weeks later...

Witam podpowie ktoś o co chodzi . Mam iphona i za pierwszym razem sparowałem zegarek z tel normalnie po jakimś czasie około miesiąca zauważyłem informacje że zegarek się rozparował . wersja romu 2.0.41.0. Próbuję połączyć jeszcze raz ale nie idzie o co chodzi?

Witajcie,

Mam pytanie. od wczoraj mój zegarek w trybie czuwania czyli przy niepodświetlonym ekranie bez ruchu ustawia na głównym wyświetlaczu alert "chód, wtszukiwanie..." zamiast pokazywać tarczę zegarka wraz z godziną etc.

image.png.ff9ebe10b60c57909187f97a5f7244e4.png

Po naciśnięciu dowolnego guzika pokazuję się na chwile prawidłowa tarcza jednak po chwili znów znika i jest owe wyszukiwanie chodu.

I nie znika to samoczynnie.

W jaki sposób zlikwidować to wyszukiwanie chodu bo jest to irytujące.

• 4 weeks later...

Mam podobny problem, co chwile wibruje i info "disconnect" i za moment "connect", potrafi tak czasem co parę sekund, mimo że telefon kilka centymetrów od zegarka.

Wydaje mi się, że częściej to występuje, gdy używam w danej chwili telefon, ale to nie reguła. 

Tel Samsung Galaxy S8, fw 2.3.9.0 , zainstalowany AmazMod (nie wiem czy to ma znaczenie). Chcę, aby było to powiadomienie, bo często zdarza mi się zapominać telefon, więc takie powiadomienie idealne, no ale bez przesady ...

Próbowałem restart telefonu, robiłem reset zegarka, ale chyba nic nie pomaga ...

przetestowałam powiadomienia o rozłączeniu na aplikacji amazmod w telefonie (w stratosie wyłączona opcja) i działało prawidłowo - komunikat o rozłączeniu pojawił się w znacznej odległości tak ok  30-40m 

nie wiem jak się to działa przy dłuższym używaniu ponieważ wyłączałam tą opcję - mam w nocy włączony tryb samolotowy w określonych godzinach i mnie drań obudził :D

Ale tu chodzi nie o fakt powiadamiań czy są czy nie ma - wyłączyć je to nie problem. Chodzi mi o to, czy rzeczywiście ciągle rozłącza i łączy. Ja CHCĘ mieć powiadomienia jeżeli rzeczywiście jest za daleko, albo zapomniałem wziąć tel (zdarza mi się to).