Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Podświetlenie tarczy


RangerZG
 Share

Recommended Posts

Nie spotkałem się z czymś takim. Najlepiej by podświetlenie było wyłączna na podstawie czujnika światła. Jasno - wyłącza, ciemno włącza.
Nie wiadomo czemu jest prawie odwrotnie. Czy jaśniej na zewnątrz tym wyższe podświetlenie - psując nasycenie kolorów;(

Link to comment
Share on other sites

Nie czytasz uważnie. Oczywiście że od 6 do 22 działa. Ale w tych godzinach podświetlenie nie ma sensu bo jest jasno (powiedzmy że od 8 do 15) i widać bez podświetlenia co jest na wyświetlaczu. Podświetlenie psuje jakość obraz - "spłaszcza" kolory. 

A chodzi o coś odwrotnego - by podświetlenie NIE_DZIAŁAŁO gdy jest jasno, a działało gdy jest ciemno.

Link to comment
Share on other sites

Powiem Ci tak. To czy coś ma sens zależy od indywidualnych upodobań danej osoby. Tobie w dzień podświetlenie "spłaszcza" kolory a mi w nocy podświetlenie świeci po oczach jak sobie smacznie śpię. Tak więc pozwól aby kwestię sensowności takiego rozwiązania każdy sam dopasował do siebie. Specjalnie dla Ciebie wykonałem pewien test. Jest godzina 09:30. Ustawiłem automatyczne podświetlenie od 22:00 do 10:00 i zegarek świeci po spojrzeniu na niego. Zrobiłem też drugi test. Ustawiłem automatyczne podświetlenie od 22:00 do 09:00 i zegarek nie świeci po spojrzeniu na niego. Jak to mówią administratorzy: "dziwne ale u mnie działa". Na koniec dodam że skoro podświetlenie ma działać w określonych godzinach to chyba logiczne jest że poza tymi godzinami NIE DZIAŁA. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

zegarek świeci po spojrzeniu na niego


Czyli chodzi ci o aktywowanie podświetlenia gestem?
Trzeba by dopytać autora wątku ale ja to zrozumiałem jako automatyczną regulacje podświetlenia przy włączeniu (odblokowaniu) zegarka.
Podświetlenie po geście "spojrzenia" na zegarek mam wyłączone bo to zupełnie bez sensu. Na ekranach amoled które są wiecznie wyłączone ma to sens ale nie na refleksyjnym ekranie Stratosa który jest zawsze widoczny w świetle otoczenia. Ekranu nie widać po ciemku wiec tu przydaje się minimalne podświetlenie.
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
 Share

×
×
  • Create New...