Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

phyrz

Air purifier 2s polska dystrybucja a serwer.

Recommended Posts

w GP ustaw, że chcesz być beta testerem i po kłopocie dostajesz aktualizacje Beta

Witam,

Kupilem tez 2S z polskiej dystrybucji i nawet go nie widzi przy dodawaniu urządzeń ani na auto ani na manual. Wifi oczyszczacza jest widoczne na telefonie. Jestm podpiety pod Chinski serwer. Myslelem ze chociaz go bedzie apka widziala ale bedzie fail podczas dodawania go do sieci. Czy u was jest tak samo?

Premium Access Only

The free hosting period for this file has now expired, only premium users can download it.

Macie jakiegoś normalnego i pewnego linka do tego moda ?

Posted (edited)

Za szybko ogłosiłem wygraną.... Co prawda urządzenie jest widoczne i można je dodac ale nie reaguje na komendy ani nie pokazuje statystyk po jakiejś godzinie. Czyżby serwer wykrywał i blokował komunikacje?

EDIT: Po usunieciu oczyszczacza i ponownym dodaniu narazie dalej jest kontrola w apce

EDIT2: Znowu to samo. Nie da sie nim sterowac ale jak go wlacze z guzika to widac w apce ze jest zalaczony. Jest tez problem ze zmianami automatyzacji innych urzadzen (nie da sie nic zmienic)

Czy ktos ma podobny problem?

Edited by wolus666

Witam wszystkich, na początku wielkie dzięki dla "Rezmus" za Twój mod do apki. Działają u mnie wszystkie urządzenia od świateł (działały tylko na CN) po oczyszczacz 2s na EU serwerze, a już się zniechęcałem do smart domu od xiaomi i zabawy na dwóch serwerach. Jedynie co mi nie działa to wgrywanie własnych mp3 do bramki. Opcje są widoczne, mogę wybrać plik, ale ciągle wisi mi na o%. Czy również tak macie? 

jaki to model bramki? wrzuc screena z apki z miejsca, gdzie wrzuca sie te mp3.

Model bramki to DGNWG02LM. Z ciekawości próbowałem na nie modowanej apce i pliki ładują się bez problemu. Tak jak na screenach widać, plik można wybrać bez problemu, ale ciągle jest 0%

Screenshot_20190418-093637_Mi Home.jpg

Screenshot_20190418-093702_Mi Home.jpg

oryginalna apka, kiedy ladowanie mp3 dzialalo, miales podpiete pod chiny? modowana pod eu?

Dokładnie tak jak piszesz. O tym nie pomyślałem , że w tym może być problem. Zapewne chinski serwer przerabia plik na format który obsługuje gateway. Znasz może jakiś inny sposób bez wylogowywania się z serwera eu? Np: resetuje hub, wchodze na chinski serwer wgrywam pliki. I później wracam na eu bez resetowania ( gdy resetuje go znikają pliki) np dodaje go ręcznie w zmodowanej aplikacji poprzez dodanie nowego tokena w plikach apki. Jest taka możliwość? Bo mam już trochę czujek świateł i scen na eu i wolałbym tego nie robić od nowa na chinskim.

ta bramka (v3) ma wlasne api wplecione w ogolne api mi home i pewnie to api obsluguje tylko chinska chmura. technicznie dalo by sie pewnie przekierowac je na chiny, ale bez urzadzenia na sucho ciezko to zrobic (moje mieu01 nie obsluguje wlasnych dzwiekow). generalnie najbezpieczniej zawsze podpinac urzadzenia na chiny, bo na innych serwerach zawsze cos moze nie dzialac. pewnie nie ma wiele takich urzadzen, ale dla ciebie to marne pocieszenie ;) osobiscie widzialem jeszcze urzadzenie ir, ktore mialo api do pobierania bazy kodow ir i to dzialalo tylko na china.