Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Recommended Posts

• Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witam  Kolejna wersja aplikacji z GP z polskim interfejsem, lista zmian poniżej   Ważne Wersja PL na bazie wersji z GP wymaga odinstalowania wersji oryginalnej, niestety nie instaluje się na nią, ze względu na inny podpis publiczny. Wersja 2.6.2-play-PL zgodna z oryginałem, co do zawartości i grafik,  jedyne co to jest dodany język PL, reszta jak w oryginale, pomoc jest w wersji Angielskiej.   Życzę bez problemowego użytkowania.   Hi

przygotowałem aplikację 2.6.7-play z Językiem polskim, z racji oddania do testów tej wersji i braku jakichkolwiek informacji przez ponad tydzień dołączam ja poniżej , chętnych zapraszam do wgrywania i proszę o jakiekolwiek info zwrotne na jej temat z powodu błędów wersja 2.6.7-play_PL usunięta do odwołania

być może ale wydaje mi się że w poprzedniej 2.6.2-play było ok, ale sprawdzę to, prośba do wszystkich co maja wersję 2.6.8 proszę o linka dla pozostałych userów, nie tolerujemy tutaj egoizmu, same info to chyba tylko na pobudzenie apetytu ok. niech będzie ja tym razem dam http://app.mi.com/download/429835?ref=search

Posted Images

• Lector locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

adblock-th.png

Our forum lives up to the advertisements displayed.
To browse the content of our forum, please disable AdBlock.

I accept