Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Kaudii®

Amazfit Watch 2.6.2-play z GP - wersja PL

Recommended Posts

Własnie rozpakowałem mojego nowego Stratosa :)

Chyba dobrze trafiłem, bo potrzebuję wersji PL.

Na iPhone też będzie śmigało?

A widziałeś aplikacje które działają na iOS i na Androidzie?  Ludzie czy wy nie widzicie różnicy między tymi systemami

Jak czytam takie wypociny to aż człowiekowi odchodzi ochota do dalszej pracy.

Edit...Witam wszystkich jestem tutaj nowy forumowiczem, posiadam xiaomi amazfit chciałbym ściągnąć aplikacje w wersji pl i potrzebuje klucz deszyfrujący czy autor postu mógłby mi pomoc???? Gapa ze mnie już sobie poradziłem!!!

Edited by michalina73

Cześć jak apke ściągnąć na IOS ? Nie działa mi :( 

Już doczytałem , czyli na ios nie na po polsku ? 

nie ma, nie pisz posta pod postem, to nie jest dozwolone, edytuj wcześniejszy post jak chcesz coś napisać a nikt jeszcze po tobie nic nie napisał

Panowie szybkie pytanie, miałem wcześniej wersję oficjalną ze sklepu tylko nie miała wersji polskiej. Teraz zainstalowałem 2.6.2, ale nie mogłem zalogować się za pomocą konta google i straciłem wszystkie moje wcześniejsze dane. jest szansa odzyskania. Teraz jestem zalogowany poprzez maila.

zainstaluj aplikację w wersji dev beta ktora jest na forum i zaloguj się kontem googla i masz po kłopocie

a mogę wiedzieć dlaczego piszesz post pod postem i cytujesz cały post nr 1 to zaśmiecanie tematu, ludzie czy wy się w końcu nauczycie poruszać w świecie wirtualnym

Cześć,

Po zainstalowaniu wersji 2.6.2-play z GP pojawił się problem z synchronizacją danych sportowych (ROM 2.3.2.7 z tego forum). Próbowałem wrócić do aplikacji ze sklepu Play (do dzisiaj synchronizacja działała poprawnie) oraz do wersji 2.5.0.1-play z GP. Może spróbować z jakąś wersją aplikacji CN (logowałem się przez facebook, więc nie wiem czy będę w stanie się zalogować na tej wersji) ? Zegarek kupowałem bezpośrednio w sklepie w Chinach.

Jakieś sugestie ? Czyszczenie danych w telefonie/ponowne uruchamianie zegarku i telefonu nie przynosi efektów.

Witam właśnie też zaczynam przygodę z tym zegarkiem i jak na razie  jestem bardzo zadowolony

czy otworzyć ten plik Amazfit_Watch_2.6.2-play_PL na komputerze?

• Confused 1