Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Kaudii®

Amazfit Watch 2.6.2-play z GP - wersja PL

Recommended Posts

Drogi Kolego Axon jesli masz problem z jezykiem ojczystym to nie moj problem, najwyraźniej tylko chamskie teksty potrafisz interpretować a żale ...ja tu takich nie widze....ale....dziekuje za wszelakie odpowiedzi w zwiazu z moim zapytaniem i ucinam temat. Pozdrawiam.

Odpowiedź jest prosta bez factory reset nie sparujesz zegarka z telefonem nie ma takiej opcji, to koledzy próbują ci uświadomić, a atakowanie ich nie wnosi niczego do rozwiązania Twojego problemu, a raczej powoduje u nich niechęć do dalszej pomocy. To tyle w temacie Twojego problemu, irytacja kolegów wynika z tego, iż userow na forum jest ponad 3 tys. Połowa z was zadaje ciągle te same pytania, ile razy musimy tłumaczyć to sama, wszyscy mamy się za ludzi rozumnych i inteligentnych. W związku z tym proszę by się tak zachowywać, jest na forum opcja szukaj, zapewniam, iż działa. Proszę z niej korzystać. 

Witam. Wszystko działa elegancko po zainstalowaniu polskiej wersji na telefonie, tylko nie wiem czemu nie mogę sparować zegarka z internetem.
ROM w zegarku; 2.3.7.0 - orginalny angielska wersja
wersja w telefonie 2.6.7 - ta od Kaudii wersja PL
Podczas próby połączenia wyskakuje komunikat po angielsku: Wpisz wi-fi password w Amaz Fit Watch app. ale w aplikacji nie wyskakuje mi żadne okienko do wpisania hasła Wi-Fi
Gdy za pierwsza raza konfigurowałem telefon z zegarkiem z angielska aplikacja chyba sama mi wwaliła okienko do wpisania hasła wi-fi ? 
Co można zrobić aby połączyć telefon z zegarkiem przez internet? 
Pozdrawiam .

Nie da się połączyć telefonu z zegarkiem przez internet. 😂

Telefon i zegarek łączą się przez bluetooth.

No tak ale chce przesłać pliki na zegarek z telefonu w aplikacji amazfit.
Ja/Moj zegarek/ menadzer plikow / (mamy do wyboru przesłanie muzyki lub plik gpx. - wybieram piosenke i nie chce wysłać. 
z angielska wersja działalo bez problemowo. 

IMG_20181229_142727_resized_20181229_022942152.jpg

Screenshot_20181229-143211.jpg

Wg foto widać wyraźnie że twój telefon nie ma dostępu do internetu (świadczy o tym napis i wykrzyknik przy zasięgu wifi). Połącz go z internetem i powinno polecieć.

Mam dostęp do internetu. Posta pisze z telefonu. Robiłem nawet speedtesta wyniki: 9mb/5mb. Próbowałem też z innej sieci się połączyć i to zrobić takie same rezultaty. Po wszystkim takie okienko wyskakuje. 

Screenshot_20181229-151403.jpg

Nie wiem czy mi się dobrze kojarzy ale za pierwszą raza gdy konfigurowalem zegarek z aplikacją to po wybraniu sieci WiFi w zegarku, zegarek wymuszal w aplikacji wpisanie hasła dostępu. Teraz tak jak by nie wymuszal tego i nie może się połączyć. 

3 godziny temu, bruno199128 napisał:

Nie wiem czy mi się dobrze kojarzy ale za pierwszą raza gdy konfigurowalem zegarek z aplikacją to po wybraniu sieci WiFi w zegarku, zegarek wymuszal w aplikacji wpisanie hasła dostępu. Teraz tak jak by nie wymuszal tego i nie może się połączyć. 

U mnie wszystko w porządku na wersji 2.6.7-play_PL

Posted (edited)

edycja

Edited by Lector
usunieta cytowanie pierwszego posta

@Gmeroo odpowiem krótko i dosadnie,  w d...e, poszukaj i dostajesz bana na pisanie na tydzień,  aż nauczysz się czytać 

• Like 1

Cześć, jestem tu nowy, zaczynam swoją przygodę z Amazfit'em. Super, że znalazłem taką skarbnicę wiedzy. Dzięki!

1 godzinę temu, _S_E_V_E_N_7 napisał:

Witam mam pytanie jak wymusic na zegarku pokazanie QR kodu ponieważ chce go sparować mój model to verge

W prawdzie nie było to tworzone dla Verge, bo jeszcze go nie było na rynku ale jestem pewien, że ta kwestia zadziała prawidłowo. Zapoznaj się z tym postem 

sprawdź, root i tak będzie Chwilowy, jak nie pójdzie to zrestartuj zegarek i będzie ok