Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Kaudii®

Amazfit Watch 2.6.2-play z GP - wersja PL

Recommended Posts

Jesli moge prosic o pomoc. zainstalowalem apke jednak nie chce zeskanowac kodu. Jak wrzuce ta ze sklepu wszystko dziala, natomiast ta nie chce sie łączyc. Próbowałem także połączyć sie tylko przz bt bez kodu ale to wogóle nie działa. Mogę prosić o pomoc w jaki sposób polską apke połączyc z zegarkiem??

Jak każda inną,  wywal z tel smarowanie z BT zegarka, usun go jako zapamiętane urządzenie i sparuj, wszystkim się paruje to i tobie też musi

Kolego wybacz za truizm z mojej strony, ale nie moge tego zrobic, moze gdzies popelniam bład. Co robie:

1. Wywalilem stara apke i zainstalowalem sciagnieta od Ciebie.

2. Zalogowalem sie na prywatne konto bym mogl wnia wejść.

3. Gdy wybieram zsynchonizuj i jest moj zegarek stratos wybieram pozniej/ pomiń gdyz wila kodu qr gdyz go nie posiadam bo bym musial zrobic reset zegarka i tak nie zadziala.

4. Wchodze w bt w tel i wyszukaj ( wczesniej go wywalilem i staram sie wyszukac na nowo) to samo robie w zegarku. Jednak ani tel ani zegarek sie nie widza. Dodam ze mam wersje angielska zegarka bez jez polskiego.

Bardzo prosze Cie o pomoc i jeszcze raz wybacz za męczenie tematu.

Gdybyś czytał to co potwierdziłeś podczas zakładania konta na forum to byś wiedział.....

ja bardzo przepraszam ale prosze o wytłumaczenie jak wgrać polski do amazfit pace tylko łopatologicznie dodam że posiadam windows 7

Kolego, to jest wątek o aplikacji amazfitwatch. Odnośnie instalowania romu na zegarek wszystko masz na forum, czytaj, czytaj i jeszcze raz czytaj. Jak coś nie wyjdzie to zapytaj w wątku dotyczącym instalacji romu. Nie tu!

Kolego Lector takie komentarze to mozesz rzucac kolega z podworka, nie mam obowiazku znac sie na wszystkim tym bardziej ze mam stycznosc z tą zabawka od 24 h. Jestem specjelista w swojej dziedzinie i może masz ochote na ten temat pogadac. Wydaje mi sie ze takie miejsca jak forum wlasnie od tego jest. Druga sprawa ze nie zwrocilem sie z problemem do Ciebie tylko do Kolegi Kaudii, ktory jak widac wie od czego sa takie miejsca i takim ludzia jak ja tłumaczy jak KROWIE NA GRANICY za co bardzo dziękuję i odwdziecze sie piwem- chociaz chlopa nie znam. A gdy poczytasz troche jego odpowiedzi to moze chociaz troche nauczysz sie od niego kultury osobistej i zrozumiesz ze nie kazdy tak jak Ty musi byc ALFĄ I OMEGĄ. Z wyrazami szacunku😉

W dniu 18.12.2018 o 11:37, Ortas88 napisał:

Dzięki Kaudii  od siebie dodam tylko że żeby pobrało mi plik APK z twojego linku musiałem zmienić w telefonie ustawienia przeglądarki na z Android na komputer 

Masz tę aplikację w wersji 2.6.8? Podziel się i wstaw na jakiś serwer, żeby po pobrać.

Pani @Artur P podczas wypisywania kolejnych żali i opinii na temat użytkowników forum proszę pisać po polsku lub jeśli ma pan problem z poprawnym pisaniem w naszym ojczystym języku, może być po angielsku. Jak dotąd język w którym Pan pisze nie przypomina żadnego z nich.

Teraz, Kaudii napisał:

@Ironclad  Podawałem linka do niej, kolejny jest niepotrzebny.

Ale nie rozumiesz. Owszem podałeś linka, ale na stronie już nie ma tej wersji, tylko wszędzie nowsza 2.6.9. Ja chcę apkę w wersji 2.6.8, jeśli ktoś pobrał na telefon to musi ją mieć. To przecież łaskawie może się chyba podzielić?

W wersji 2.6.8 ani 2.6.9 nie ma polskiego wiec jaka to różnica?  Poza tym nie musi, bo mógł już ja usunąć. 

1 minutę temu, Kaudii napisał:

W wersji 2.6.8 ani 2.6.9 nie ma polskiego wiec jaka to różnica? 

No jak nie ma, jak chłopaki wyżej piszą, że jest(?)

Godzinę temu, Artur P napisał:

Kolego Lector takie komentarze to mozesz rzucac kolega z podworka, nie mam obowiazku znac sie na wszystkim tym bardziej ze mam stycznosc z tą zabawka od 24 h. Jestem specjelista w swojej dziedzinie i może masz ochote na ten temat pogadac. Wydaje mi sie ze takie miejsca jak forum wlasnie od tego jest. Druga sprawa ze nie zwrocilem sie z problemem do Ciebie tylko do Kolegi Kaudii, ktory jak widac wie od czego sa takie miejsca i takim ludzia jak ja tłumaczy jak KROWIE NA GRANICY za co bardzo dziękuję i odwdziecze sie piwem- chociaz chlopa nie znam. A gdy poczytasz troche jego odpowiedzi to moze chociaz troche nauczysz sie od niego kultury osobistej i zrozumiesz ze nie kazdy tak jak Ty musi byc ALFĄ I OMEGĄ. Z wyrazami szacunku😉

Szanowny kolego, skoro na zegarku pokazywał ci się kod QR to znaczy ze w ten sposób musisz sparować zegarek.

Zapewne tak robiłeś za pierwszym razem, a dokładnie tak samo robi się to za każdym kolejnym razem.

A napisałem prawdę ze kombinujesz jak koń pod górkę, aby sparować nie skanując kodu.