Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Kaudii®

Amazfit Watch 2.6.2-play z GP - wersja PL

Recommended Posts

Jest nowa App 2.6.8, po polsku od amazfita :)

Miałem wgrany 2.6.7, i wgrała się automatycznie. Na APPMiror jeszcze nie ma, jest starsza wersja.

masz rację włączyć się da jak wchodzisz by zmienić to się wywala, ale by wyłączyć i tak to musisz zrobić w ustawieniach telefonu dla ekranu blokady a nie z poziomu apki, spróbuję to poprawić, i o takie kwestie mi chodzi, by wyłapać co się da

• Thanks 1

Mam pytanie, pobierając plik aktualizacji do 2.6.7 do jakiego folderu go przenieść w telefonie, aby zainstalować aplikacje?

a jeszcze Kaudii chciałem zapytać, ponieważ dzisiaj zakupiłem amazfit PACE i jestem totalnie świeży, znajduję się tutaj na stronie, instrukcja jak wgrać język polski na telefon?

W dniu 17.12.2018 o 22:23, Kaudii napisał:

do dowolnego

• Like 1

A czy w modowanej aplikacji " Odblokowywanie ekranu" ekranu nie działa w telefonach Xiaomi?

Tak samo jak to ma miejsce w Mi Fit. Gdyż jest sprawdzanie podpisu aplikacji.

Teraz, Lector napisał:

A czy w modowanej aplikacji " Odblokowywanie ekranu" ekranu nie działa w telefonach Xiaomi?

Tak samo jak to ma miejsce w Mi Fit.

Jest jakiś błąd bo u mnie też zamyka aplikację, ale dopiero przy próbie wejścia by wyłączyć, jak wchodzisz by włączyć jest ok

W Mi Fit przerabianej, np tak aby na Mi Band 2 pokazywał kto dzwoni też wywala aplikację.

Jest ponoć sprawdzany podpis aplikacji, jak nie jest od Xiaomi to robi jak robi.

być może ale wydaje mi się że w poprzedniej 2.6.2-play było ok, ale sprawdzę to,

prośba do wszystkich co maja wersję 2.6.8 proszę o linka dla pozostałych userów, nie tolerujemy tutaj egoizmu, same info to chyba tylko na pobudzenie apetytu

ok. niech będzie ja tym razem dam http://app.mi.com/download/429835?ref=search

• Like 1
  • Thanks 2

Dzięki Kaudii  od siebie dodam tylko że żeby pobrało mi plik APK z twojego linku musiałem zmienić w telefonie ustawienia przeglądarki na z Android na komputer 

Wszyscy którzy mają kłopot z pobraniem z sklepu, sciągnijcie App Store_8.11.16.580.apk. Wtedy pojawiają się oficjalne aktualizacje i nie tylko tej apki ale też innych od xiaomi mi home itd. Nie polecam tej aktualizacji mi wifi bo inaczej będzie po chińsku

Screenshot_2018-12-20-22-44-01-103_com.xiaomi.market.png