Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Kaudii®

Amazfit Watch 2.6.2-play z GP - wersja PL

Recommended Posts

wprowadziłem jeszcze kilka poprawek w tłumaczeniach, za chwilę aktualizacja w pierwszym poście

EDIT:

Link poprawiony, zapraszam do ponownej instalacji

Kaudii wielki szacunek za to co robisz...

Mam jednak pytanie nie moge sie przez FB zalogowac przy probie wyskakuje invalid hash..., przy probie logowania przez email GMAIL  kreci i kreci i tez nic :(

Edited by wollys

Niestety Google i Facebook rozpoznają, że to nie jest oryginalna kompilacja bo jest podpisana innym kluczem niż oryginalna i z racji ochrony kont userów nie pozwalają się zalogować.

Godzinę temu, wollys napisał:

Kaudii wielki szacunek za to co robisz...

Mam jednak pytanie nie moge sie przez FB zalogowac przy probie wyskakuje invalid hash..., przy probie logowania przez email GMAIL  kreci i kreci i tez nic :(

Jak odinstalujesz/wyłączysz WSZYSTKIE aplikacje od Facebooka zalogujesz się bez problemu przez fb

Witam mam pytanie i jednocześnie problem nie mam możliwości dodania treningu interwałowego. W w/w aplikacji. Nie widze poprostu takiej opcji w aplikacji. Czy może ktoś coś podpowiedzieć gdzie tego szukać?

Screenshot_2018-12-11-14-22-29-239_com.huami.watch.hmwatchmanager.png

Wielkie dzięki, miałem problem z synchronizacją danych na telefon (oprócz naładowania). Przerobiłem prawie całe forum i nic nie pomagało, a ta wersja wszystko pięknie mi synchronizuje. Wielkie dzięki jeszcze raz. 😀

przygotowałem aplikację 2.6.7-play z Językiem polskim, z racji oddania do testów tej wersji i braku jakichkolwiek informacji przez ponad tydzień dołączam ja poniżej , chętnych zapraszam do wgrywania i proszę o jakiekolwiek info zwrotne na jej temat

z powodu błędów wersja 2.6.7-play_PL usunięta do odwołania

• Like 3
  • Thanks 1