Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Recommended Posts

• Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witam  Kolejna wersja aplikacji z GP z polskim interfejsem, lista zmian poniżej   Ważne Wersja PL na bazie wersji z GP wymaga odinstalowania wersji oryginalnej, niestety nie instaluje się na nią, ze względu na inny podpis publiczny. Wersja 2.6.2-play-PL zgodna z oryginałem, co do zawartości i grafik,  jedyne co to jest dodany język PL, reszta jak w oryginale, pomoc jest w wersji Angielskiej.   Życzę bez problemowego użytkowania.   Hi

przygotowałem aplikację 2.6.7-play z Językiem polskim, z racji oddania do testów tej wersji i braku jakichkolwiek informacji przez ponad tydzień dołączam ja poniżej , chętnych zapraszam do wgrywania i proszę o jakiekolwiek info zwrotne na jej temat z powodu błędów wersja 2.6.7-play_PL usunięta do odwołania

być może ale wydaje mi się że w poprzedniej 2.6.2-play było ok, ale sprawdzę to, prośba do wszystkich co maja wersję 2.6.8 proszę o linka dla pozostałych userów, nie tolerujemy tutaj egoizmu, same info to chyba tylko na pobudzenie apetytu ok. niech będzie ja tym razem dam http://app.mi.com/download/429835?ref=search

Posted Images

Kaudii wielki szacunek za to co robisz...

Mam jednak pytanie nie moge sie przez FB zalogowac przy probie wyskakuje invalid hash..., przy probie logowania przez email GMAIL  kreci i kreci i tez nic :(

Edited by wollys
Godzinę temu, wollys napisał:

Kaudii wielki szacunek za to co robisz...

Mam jednak pytanie nie moge sie przez FB zalogowac przy probie wyskakuje invalid hash..., przy probie logowania przez email GMAIL  kreci i kreci i tez nic :(

Jak odinstalujesz/wyłączysz WSZYSTKIE aplikacje od Facebooka zalogujesz się bez problemu przez fb

• Developer

przygotowałem aplikację 2.6.7-play z Językiem polskim, z racji oddania do testów tej wersji i braku jakichkolwiek informacji przez ponad tydzień dołączam ja poniżej , chętnych zapraszam do wgrywania i proszę o jakiekolwiek info zwrotne na jej temat

z powodu błędów wersja 2.6.7-play_PL usunięta do odwołania

• Like 3
  • Thanks 1
  • Lector unpinned this topic
  • Lector locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

adblock-th.png

Our forum lives up to the advertisements displayed.
To browse the content of our forum, please disable AdBlock.

I accept