Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Zbrickowany Amazfit Stratos

greg282
 Share

Recommended Posts

• Developer

obawiam się, że się nie uda, błąd  "- exec '/system/bin/sh' failed: No such file or directory (2) - using port=5555"  niestety uniemożliwi przejście do fastboot za pomocą komendy, trzeba w niego wejść ręcznie i wydać odpowiednie komendy w trybie fastboot by pliki zostały wgrane na zegarek i następnie z fastboot uruchomić skrypt na zegarku

8 minut temu, Kaudii napisał:

@the4anoni tłumaczę ci ,że jak jest błąd o którym pisał @greg282 to nie zadziała, bo nie przejdzie do fastboot za pomocą komendy, musi zrobić to ręcznie, i to jeszcze we właściwy sposób, bo nie zadziała.  Przerabiałem te kwestie z trzema zegarkami. 1 mój i 2 userów z forum i z pliku bat nie idzie

To jest ROM z Xda ,zadziała na 100%

Zawsze może spróbować flash_us2

Edited by the4anoni

• Developer

@the4anoni nie zadziała bo plik .bat robi jeszcze przejście do fastboot  komendą adb shell reboot bootloader  a przy tym błędzie tak jak pisał @greg282 nie przechodzi do fastboot z poziomu CMD, przerabiałem tą kwestię osobiście i trzeba to robić ręcznie,  jak to proponuję ci doprowadzenie zegarka do takiego stanu i spróbuj go przywrócić tym Romem do pracy , a potem napisz do mnie i poproś o pomoc bo ci się nie uda,

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
 Share

• Create New...